Коли жінки подобаються чоловікам

pryvablyva-jinkaДуже часто ми в житті спостерігаємо таку закономірність: коли хочеться бути поряд з цікавою, прекрасною людиною, відчуваючи взаємність, то поруч, як правило, немає такого обранця. Але, як тільки ви втратили надію, він тут як тут і при цьому не один, і всі вони як на підбір. На кому ж зупинитися, кого вибрати? Розмінюватися не хочеться, і визначитися з вибором дуже важко : пізнається все в порівнянні.

Процес пізнання може бути довгий, а може бути як удар блискавки. Вибір зроблено. Ви щасливі, між вами гармонія і світ чудес і фарб. Але ні, і у вас з’являються думки: « ? А чому так легко відійшли в тінь інші шукачі вашого серця » Минув час, почалися збої у відносинах (не дарма з’являлися такі думки). Ви розлучаєтеся, щоб розібратися в собі, у своїх почуттях, дивіться навколо, а колишні шанувальники вас теж не задовольняють, адже вони так легко пішли в тінь, не намагаючись навіть спілкуватися, приділяти увагу. Це вже пройдений етап, який не потрібно штучно реанімувати.

Немає на світі людини, якому не лестить увага до нього. У чоловіків тут перевага, їм легше, прийнято, що вони першими виявляють свої почуття, на відміну від дівчат. Тривале очікування вбиває. Як приємно, коли ти бажана і тебе домагаються, не дивлячись на суперників. Чоловічий кодекс честі дуже часто дає збій, якщо між ними знаходиться жінка. Перемога, що дісталася у важкій боротьбі, дорога подвійно. А якщо дівчина передається як естафетна паличка – це не чоловіча дружба, а малодушність.

Комусь потрібні інші Галактики, ділянки на Карибах, «круті тачки », шикарні особняки, але все перераховане нічого спільного не має з любов’ю. Закохані дихають в унісон, вони одне ціле, коли геть відступає весь суєтний світ на задній план. Після запаморочливого романтичного польоту, відносини переходять у стадію шанування, глибокої симпатії, поваги, відповідальності та любові. А це дорогого коштує. Сім’я, народжена в любові, міцна і їй нічого не страшно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...