Коли секс не в радість

Коли секс не в радістьУ відносинах з коханим чоловіком шкідливі звички стають перешкодою в сексуальних відносинах.

Наприклад, через неохайність з’являються неприємні запахи, які, поза сумнівом, будуть неприємні в інтимні моменти. Проте зайве прагнення до чистоти теж може зіпсувати ауру романтики, коли пані в хвилину солодких обіймів раптово відправляється в душ, щоб ушляхетнювати своє тіло перед сексом. Чекаючи повернення партнерки, чоловік може вже і бажання втратити, і навіть якщо ні, ефект спонтанності точно пропаде.

Заняття любов’ю в шкарпетках – звичка суто чоловіча. Правда, коли партнер плутається у вашій довгій, до п’ят, нічній сорочці теж не дуже добре.

Ще одна класична чоловіча звичка, оспівують байки та анекдоты – відвернутися і заснути. Жінкам же хочеться і поговорити після сексу, і просто полежати, притиснувшися один до одного. Ще одна неприємність – засоси, які в рівній мірі люблять залишати і жінки, і чоловіки, немов позначаючи вподобаний об’єкт.

Окремо варто поговорити про їжу. Звичайно, кава в ліжко вважається романтичною, але крихітки від чіпсів, наприклад, можуть цілком відчутно дряпати голу шкіру під час сексу. Варто сказати декілька слів і про міцні напої. Звичайно, келих вина може додати ночі любові додаткових фарб, а ось постійне вживання алкоголю може вже позначитися негативно, в першу чергу, на чоловічі здібності. У жінок же і відчуття в стані алкогольного сп’яніння притупляються, та і про контрацепцію можна забути під впливом алкогольної пари.

Куріння в ліжку не тільки небезпечне для життя, але і не всім подобається. Як заміна йому сьогодні використовують сексуальні стимулятори: віагра й інші альтернативні засоби для чоловіків і жінок. Зловживання подібними препаратами може виявитися шкідливим, а звикання приведе до того, що сексуальний контакт без допінгу виявиться вже неможливим.

Деякі використовують ліжко як сцену для театральних дій. Проте високопарність складу деколи буває недоречною і смішною, награні стогони можуть збентежити партнера. А часта імітація оргазму і зовсім може завести в безвихідь відносин.

Сторонні заняття під час сексу (проглядання телевізора, бесіда по телефону) і зовсім є неповагою по відношенню до партнера або партнерки. Та і співбесідника можна поставити в незручне положення.

І, нарешті, буває секс за звичкою, коли заняття любов’ю виявляється всього лише виконанням звичних дій, але ніяк не слідством пристрасті і яскравого бажання. Не доводьте до цього! Це ніби ви віддаєтеся, але думаєте про якусь дурню – це ж просто обман самої себе.

Від партнерів. Читайте советы от девушек на сайте женского журнала www.mytml.com только квалифицированные ответы на вопросы.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...