• Без категорії

Коли потрібна соска?

Коли потрібна соска?Соска попереджує звичку смоктати пальці, а також допомагає при затримці газів у малюка.

І педіатри, і батьки стверджують, що окрім позитивних наслідків, використання соски може привести і до негативних. Зокрема, дитину буде дуже важко відучити від рефлексу смоктання, тому він постійно вимагатиме соску. Тому, досвідчені батьки і медики радять використовувати соску тільки у разі потреби і в певні періоди.

Отже, якщо ти користуєшся соскою тільки для того, щоб у дитини не затримувалися гази, то давати її потрібно тільки тоді, коли у малюка болить животик. Переважно після 3-х місяців дитину перестають мучити гази.

Якщо ти прагнеш захистити немовля від такої поганої звички, як смоктання пальців, то соску логічно давати тоді, коли малюк шукає ротом пальчики, намагається смоктати одяг. У перші місяці соску слід давати дитині тільки до і після годування.

Але якщо малюк не спить між годуванням, все одно давай йому соску. Памятайте, її слід давати якомога частіше в перші 3 місяці. Таким чином, інстинкт смоктання буде реалізований, тому немовля зможе швидко відмовитися від нього. Краще всього виймати соску з рота дитини, коли вона засинає, оскільки, по-перше, під час сну вона може випадати, через що малюк прокидатиметься; по-друге, звикнувши спати з соскою, дитина вже не зможе засинати без неї.

Журнал «Пані»

Поділитися в...

Вас може зацікавити...