Коли починається дитина?

nijnist-vagitnoi-jinkyЦікаве питання, правда? Помилково вважати, що дитина починається з моменту народження. Або тим більше в три роки, коли починає щось більш-менш розуміти. Дитина починається на самому початку – коли батьки зачали її. І дуже важливо, що саме вони відчували, як ставилися один до одного, чого хотіли, про що мріяли. Дуже важливо – як пройшла вагітність мами, її душевний стан, думки про малюка, бажання або небажання дитини, її врівноваженість. У цей період вона демонструє вміння проявити всі свої найкращі якості, яким навчилася за своє життя – вміння пробачити, відчути, зрозуміти, прийняти, не образитися, бути чуйною, ніжною, але сильною.

Споконвіку вважалося, що вагітним жінкам не можна нервувати. Чому ж не можна? Тому що це погано позначається на дитині. Начебто, очевидна відповідь. Але багатьом абсолютно не зрозуміла. Досі люди, говорячи про фізичний зв’язок між матір’ю і її дитиною, не до кінця розуміючи всю силу зв’язку, що існує з самого моменту зачаття. Ми звикли пояснювати її чисто фізіологічними речами як, наприклад, кров. Забуваємо про головне – духовний зв’язок цих двох істот. Все пережите матір’ю буде закладено в дитині і дасть їй старт в життя. Тому думка, що дитина починає життя з чистого аркуша – помилкова. Мама за дев’ять місяців вже заклала їй багато чого, кожна дитина не така, як будь-який інший малюк такого ж віку. І ця основа буде тягнутися за дитиною все її життя, зробить серйозний вплив на її здоров’я, психіку, характер, долю. Це не перебільшення: саме під час вагітності своєю поведінкою в звичайних життєвих ситуаціях жінка закладає основу всіх сторін життя свого малюка.

Скільки 40- 50-річних людей мають серйозні душевні проблеми, які межують і з фізичними, основа яких була закладене в утробному періоді? Дуже багато! Про цей взаємозв’язок в старовину знала кожна жінка. Про це мовчала офіційна медицина. Про це все більш і більш відкрито говорять уважні психологи. У цьому переконуються на своєму досвіді все більше і більше мам.

Давайте не будемо винаходити велосипед заново. Просто зізнаємося собі самим в тому, що материнство – це величезна відповідальність жінки перед самою собою, своєю дитиною, Природою, Богом. І дитина починається в перші миті вагітності. Саме з цього моменту вже починається її життя. Дай Бог, щоб жінці вистачило душевних сил і мудрості з цієї миті вже охороняти свого малюка від ударів долі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...