Коли немає сексу: що робити під час утримання

коли немає сексуЯк показує практика, утримання від сексу – це не завжди погано. У цей період жінка може не тільки розширити свій кругозір, але і краще пізнати свій організм.

У житті кожної жінки траплялися періоди утримання від сексу, і, як показує практика, це не завжди погано. У період між розривом відносин і пошуком нового партнера можна знайти розвагу на одну ніч, але ця практика підходить далеко не всім. Зате під час затишшя ти можеш дізнатися багато чого цікавого…

Не варто сприймати всі пункти серйозно. Просто поставтеся з гумором до ситуації і постарайся витягти з неї максимум корисного.

  1. Тебе може зацікавити людина, на яку ти раніше не звертала ніякої уваги.

Перебуваючи у відносинах, більшість жінок ігнорують увагу з боку інших чоловіків. Однак під час утримання, коли гормони дають про себе знати, жіночий мозок посилає сигнали і спонукає до пошуку партнера. І тут може несподівано з’ясуватися, що твій сусід / продавець квітів / однокурсник не такий вже й поганий, і ти даремно його вперто не помічала. Уважно придивись до чоловіків з найближчого оточення і сміливо відкривай новий розділ свого життя.

  1. Твій гардероб поповниться бавовняною нижньою білизною.

Перебуваючи у відносинах, жінка прагне в будь-якій ситуації виглядати ефектно, і нижньої білизни це теж стосується. Проте, коли жінка точно знає, що сексу сьогодні не буде, вона може собі дозволити одягнути улюблені бавовняні трусики з котиками, які, можливо, не такі сексуальні, як мереживні або атласні, але такі до неможливості зручні.

  1. Ти будеш збуджуватися від будь-якої дрібниці.

Сама збуджена і гаряча жінка – це та жінка, у якої давно не було сексу. Ти можеш завестися від простого дотику, не кажучи вже про поцілунок або більш вимогливих чоловічих ласк. Після тривалого утримання прелюдія і секс будуть особливо приємними.

  1. Еротика.

В період утримання жінка може почати дивитися фільми, що містять еротичні (а часто і відверто порнографічні) сцени, і в цьому немає абсолютно нічого поганого. Під час перегляду подібних фільмів ти не тільки можеш почерпнути для себе щось нове, але і збудитися, що теж дуже навіть непогано (читай наступний пункт).

  1. Мастурбація.

Коли у жінки немає сексу, вона вдається до найбільш доступних способів задоволення – мастурбації. Сексологи вже давно рекомендують жінкам займатися мастурбацією з кількох причин:

  • це відмінний спосіб зняти напругу;
  • мастурбація і оргазм допомагають знизити біль при менструації;
  • так ти пізнаєш своє тіло, що позитивно позначиться на твоєму подальшому сексуальному житті.
  1. Твоє утримання – привід для народження нових жартів.

Якщо у тебе гарне почуття гумору і ти вмієш посміятися над собою, то твоє сексуальне утримання може породити нові жарти в компанії. Не ображайся на друзів і посмійся разом з ними, ніхто ж не знає, хто стане наступним об’єктом для подібних жартів.

  1. У тебе з’явиться більше часу на розвиток.

Переживи період утримання з користю для себе. Почитай книги, до яких все ніяк не доходили руки, запишись на мовні курси або йогу, навчися в’язати (або чому ти давно хотіла навчитися). Використовуй цей час з максимальною користю для себе.

Не варто впадати в депресію і опускати руки, якщо у тебе не було сексу вже три місяці (півроку, рік, або навіть два). Пам’ятай про те, що новий партнер може з’явитися на горизонті вже завтра, а сьогодні сміливо відкривай фісташкове морозиво, включай фільм і насолоджуйся свободою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...