Коли можна починати займатися сексом після пологів

Коли можна починати займатися сексом після пологівПитання коли можна починати займатися сексом після пологів турбує багатьох молодих мам, а особливо тат.

Якщо пологи пройшли без ускладнень, то лікарі рекомендують все ж утриматися протягом 6 тижнів поки мікрофлора жінки не прийде до норми, адже в цей період її порушення може обернутися незворотними наслідками.

Перешкода, яка не дозволяє займатися сексом є пошкодження статевих органів молодої мами. В залежності які були отримані пошкодження, лікарі рекомендують утриматися від зносин на різні терміни. Так, якщо була пошкоджена шийка матки і накладалися шви, то сексом займатися не можна близько 8 тижнів. Якщо була пошкоджена промежина, то утриматися треба 6 тижнів. При мікроскопічних тріщинах варто почекати 5-6 тижнів.

Другою перешкодою до початку зайняття сексом може стати психологічне неприйняття статевих зносин жінкою як таких. Не останню роль в цьому грає постійна втомленість і заклопотаність, недосипання. У чоловіків ці проблеми не виражаються так яскраво, саме тому виникають сутички і проблеми в сім’ї на фоні відсутності сексу.

Варто пам’ятати, що перший секс після пологів може бути дуже болючим, оскільки жінка психологічно важко налаштовується і при цьому не виділяється необхідна кількість змазки. Також піхва у жінки втрачає свою тугість і досягнення оргазму може затягнутися або і не настати. Головне не впадати в депресію і з часом все повернеться в нормальне русло.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...