Коли малюк штовхається

Коли малюк почне штовхатися і пинається, постарайтеся уважніше прислухатися до його рухів. Попросіть крихту відповісти вам, постукати певним чином. Такими рухами дитина багато повідомить про свої потреби і бажання.

Наприклад, різкі поштовхи можуть сигналізувати про незручне положення, а коли мама змінить позу, малюк відповість вдячним погладжуванням.

Ще один цікавий експеримент. Американські психологи склали програму, яка передбачала спілкування з ненародженим малюком за допомогою різних постукувань. Після народження малюки з контрольної групи пройшли обстеження. З’ясувалося, що вони знаходилися в тіснішому емоційному контакті з батьками, були активнішими, краще розвивалися на відміну від дітей, з котрими батьки до народження не спілкувалися. Цікаві результати? Можливо, ви теж захотіли поспілкуватися з своїм малюком?

Отже, прийміть зручну позу, розслабтеся. А зараз розкажіть своєму сонечку, який він чудовий, як ви чекаєте і любите його. Домовтеся, яким чином він виразить свою згоду, і як протестуватиме. Попросіть малюка сказати „так" кілька разів – для переконливості. Тепер попросіть крихту показати, як він говоритиме „ні". Запам’ятайте свої відчуття!

Джерело: http://pregnancy.org.ua

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...