Коли краще дитину переселити в дитячу?

Коли краще дитину переселити в дитячу

Коли в сім’ї з’являється малюк, перший період свого життя він проводить поруч з ліжком батьків – це абсолютно зрозуміло і природно. Адже малюк потребує постійної уваги і турботи! Але в міру дорослішання виникає момент, коли батькам вже незатишно знаходиться в одній кімнаті з малюком. І його переселяють в окреме приміщення. У якому віці дитини це краще зробити?

Всі заздрості від темпераменту дитини та її звичок, а також від того, як дивляться на цю проблему самі батьки. Колись «переселення» спокійно і без проблем відбувається в 1 рік, колись з чималим трудом вдається зробити це в 2 роки. Загальних, універсальних термінів тут немає.

У будь-якому випадку, треба відразу ж зробити все можливе, щоб малюку сподобався його особистий простір. Дитяча кімната, навіть якщо вона маленька за площею, не повинна бути зайнята нічим зайвим, тільки необхідним мінімумом меблів. Придбайте зручні та практичні меблі на сайті sportbaby.ua/catalog/detskie-stoliki-i-stulchiki, підберіть шпалери теплих тонів, на які приємно дивитися, і такі ж фіранки.

Якщо ж сім’я живе в однокімнатній квартирі, слід обладнати дитячий куточок, обов’язково відгородивши його! Можна використовувати просто фіранку, але краще все-таки поставити перегородку, нехай навіть тонку. В крайньому випадку відгородите «дитячу» шафою.

Найскладніше і часом болюче питання: як домогтися, щоб дитина почала спати окремо від батьків? Знову-таки, загальних, універсальних рецептів тут немає і бути не може. У будь-якому випадку, треба постаратися обійтися без криків, лайки, тим більше покарань. Адже для малюка, особливо який боїться темряви, це справжнє випробування!

Щоб дитина легше і швидше звикла до нового положення, одному з батьків можна сидіти поруч в дитячій, поки вона не засне, і тільки потім піти. Якщо малюк боїться темряви, краще залишати в дитячій або в коридорі палаючий малопотужний нічник. Це хороший спосіб, але він вимагає терпіння: адже маленькі хитруни наполегливо намагаються не заснути, щоб довше бути з мамою чи татом!

Часто буває і так: дають дитині заснути поруч з батьками, а потім обережно забирають її в дитячу. Якщо серед ночі чадо повернеться до мами і тата, без криків і докорів віднесіть його назад. Так, доведеться проявити і твердість, і терпіння. Але така вже батьківська доля!

Терпіти присутність малюка в подружньому ліжку відтепер слід тільки в одному випадку: якщо він забрався в неї під ранок. Так роблять багато дітей. Ось тоді не забирайте малюка, а дайте йому трохи поніжитися поруч з найближчими людьми. Коли він виросте, ви будете згадувати ці моменти зі зворушливою посмішкою!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...