• Без категорії

Коли чекати лелек?

Коли чекати лелек?Коли народжується перша дитина – це подія буквально перетворює життя всієї сім’ї і міняє буквально все від життєвого устрою до атмосфери. Проте час йде, малюк підростає, і батьки вже просто не уявляють своє життя без нього. Ось саме в той момент, коли життя знаходить рівну і спокійну течію, нерідко і виникають питання про надбавку, які, проте, можуть викликати деякі розбіжності в сім’ї

Чому? Тому що, по-перше, у кожного з подружжя свій власний погляд на життя, по-друге, нерідко подружжя має різні життєві цінності і погляди на просування по кар’єрних сходах, по-третє, нерідко в цей просто і дуже делікатне питання втручаються досить близькі люди, адже це питання можуть вирішувати тільки ті, хто будує цю сім’ю, тільки двоє – чоловік і дружина.

Розглянемо детальніше основні і найскладніші ситуації, які можуть виникати в сім’ї в той час, коли йдеться про планування:

1. Поради бабусь

Батьки подружжя – це дуже важливі в сім’ї люди, в якійсь мірі навіть її хранителі, які можуть мати в ній немало повноважень. Проте нерідко бабусі беруть надмірно активну участь в сімейних відносин своїх дітей. Наприклад, дуже часто це торкається і питань, пов’язаних з плануванням вагітності. Дуже часто бабуся, яка, наприклад, все життя присвятила вихованню єдиної дитини, наприклад, сина, але все життя мріяла про дочку, дізнавшися про народження в сім’ї своєї дитини спадкоємця – хлопчика, починає незабаром радити їм обзавестися ще однією дитиною в надії, що народиться дівчинка і мрії виконаються. До чого це приводить? Дуже часто до того, що в сім’ї з’являються неабиякі розбіжності, які, у випадку, якщо їх вчасно не вирішити, можуть привести і до повного її краху.

2. Різні погляди на роль жінки в сім’ї

Нерідко подружжя по-різному дивиться на роль жінки в сім’ї і навіть про це не підозрюючи. Як правило, народження першої дитини – це подія, про яку мріют обоє, а ось з другим малюком нерідко можуть виникнути складнощі в тому плані, що або жінка зовсім не хоче продовжувати свою тривалу декретну відпустку з народженням ще однієї дитини і відчайдушно прагне вийти на роботу і зробити кар’єру, або чоловік не готовий і далі нести на своїх плечах функції здобувача в сім’ї і розглядає жінку не тільки, як матір своїх дітей і домогосподарку, але ще і як партнера, з яким всі тяготи, у тому числі і матеріальні діляться навпіл. Відмінний варіант, якщо люди обговорюють питання, пов’язані з функцією подружжя в сім’ї ще до шлюбу, це дозволяє уникнути образ і конфліктних ситуацій, проте частіше всього цього не відбувається, тому і виникають ці складнощі. У такій ситуації необхідно не сперечатися, доводячи власну думку, а знайти компроміс, адже все ж таки народження дітей – це не чия-небудь відповідальність, або побутова турбота, це серйозні зміни в житті, яких потрібно дійти, які потрібно усвідомити повною мірою.

Джерело: baby

Поділитися в...

Вас може зацікавити...