Коханий, давай жити дружно! 10 порад як помиритися з чоловіком.

коханий, давай жити дружно

«А ось ми з чоловіком зовсім не сваримося», – хвалиться вам подруга. «Везе ж деяким!» – із заздрістю думаєте ви. Але, швидше за все, ваша знайома лукавить. Однак дечому у неї все ж варто повчитися. Напевно, їх секрет в тому, що вони вміють не перетворювати п’ятихвилинну сварку на семирічну війну. Погаласували трохи з приводу якоїсь дрібниці і забули: начебто і сварки ніякої не було.

Посварився – не тягни з перемир’ям!

Посварилися і наговорили один одному гидот в пориві емоцій? З ким не буває! Але ось вимовити елементарне «пробач» часом ох як складно. Тут же ви згадуєте про свою гордість і принципи і ображено дуєте губки: «Вибачатися повинен той, хто перший почав, і той, хто дійсно неправий, а це не я!». Чекати, що конфлікт вирішиться сам по собі без вашої участі, не варто. Адже розв’язка сварки може виявитися зовсім неприємною, якщо вчасно не вжити заходів.

Затаїли образу? Ви вперто сіли в куточок і не бажаєте робити перший крок до примирення? Задумайтеся про те, до яких результатів може призвести ваша безкомпромісність.

 • Тримати в собі образу, насамперед, шкідливо для здоров’я!
 • Бути у сварці не тільки неприємно, але й непрактично. Тільки уявіть: вам терміново знадобилося цвях забити або повісити поличку. Краще не варто робити це самій, а використати прохання як перший крок до примирення.
 • Якщо вчасно не помиритися, дріб’язкова сварка з кожним днем ​​буде перетворюватися на конфлікт і може стати причиною великої тріщини у відносинах.

10 порад як жити дружно.

 • Напевно, під час сварки вас відвідували думки: «Він усе почав, він нехай і вибачається» або «Я не буду перед ним принижуватися». Дорогі жінки, пам’ятайте, що перший крок робить не обов’язково той, хто винен, а той, хто сильний духовно і морально. А це найчастіше не наші сильні половини.
 • Подумайте, чи цінуєте ви свого коханого, навіть трохи розсварившись? Чи комфортно вам перебувати з ним по різні сторони барикад? Якщо відповідь очевидна – гайда укладати перемир’я.
 • Якщо все-таки ваша гординя збунтувалася, згадайте афоризм великого гуманіста Ганді «Уміння прощати – властивість сильних. Слабкі ніколи не пробачають.».
 • Якщо коханий чоловік ніяк не хоче миритися, упиратися не варто! Ви зробили перший крок до примирення з чоловіком, показавши, що дорожите відносинами.
 • Укладаючи мирний договір, спокійно вислухайте точку зору один одного і постарайтеся обговорити, чому стався конфлікт, і як його уникнути в майбутньому.
 • Вмійте визнати свою провину і, вийшовши на шлях примирення, не кидайтеся фразами: «Все одно я була права!». Це дозволить вам пережити сварку з гідністю.
 • Сваритеся ви вдвох, а значить – і провину ділити навпіл. Не дорікайте один одного і дайте шанс все виправити.
 • Деякі починають згадувати старі образи, щоб дати зрозуміти опоненту: винен ти. Не будьте злопам’ятні, інакше сварки будуть повторюватися по колу.
 • Не втягуйте у сварку третіх осіб.
 • Неодмінно вирішіть ту проблему, яка стала причиною конфлікту, інакше сварка неминуче повториться.

Пам’ятайте – сварки невід’ємна частина подружнього життя. Уникнути їх навряд чи вийде, а от знати як помиритися з чоловіком після сварки, щоб накопичені образи не псували відносини у вашій родині потрібно!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...