• Без категорії

Книги і журнали про вагітність

Книги і журнали про вагітність

Книги і журнали про вагітність – прекрасне джерело потрібної інформації. Як вибрати потрібне, в такому доступному на сьогоднішній день, кількості інформації світі.

Книги про вагітність, пологи і догляд за дитиною

В даний час їх існує величезна кількість – переведених і написаних вітчизняними лікарями, педагогами, психологами, з ілюстраціями і без них.
Щоб зорієнтуватися в цьому книжковому морі, зверніть увагу на наступні моменти:

Хороший ілюстративний матеріал. Щоб реально уявляти собі, як формується дитина, як відбуваються пологи, які особливості жіночого організму. Повинен бути якийсь зоровий образ, тому обов’язкові грамотні і повні ілюстрації, відмінні від підручників по акушерству і гінекології, створених для професіоналів.

Повнота і об’єктивність представленої інформації. Майте на увазі, що більшість барвистих, красиво виданих енциклопедій представляє тему вельми поверхнево.

Вибираючи книги, керуйтеся приведеним на початку даної статті списком важливих і необхідних тим.

Адаптація перевідних книг до умов нашої країни. Це важливий аспект: пристрій системи охорони здоров’я за рубежем, як і система медичного страхування, істотно відрізняються від вітчизняного і загалом, і в деталях.

Практична спрямованість книги. Новизна медичної інформації. Перевидання книг, написаних для батьків в 70 – 80-е роки минулого століття, можуть не враховувати нинішні реалії і медичні позиції, тому складуть не зовсім правильне уявлення про вагітність.

Журнали про вагітність

Підійти до вибору журналу, який буде вашим надійним помічником впродовж 9 місяців і після народження дитини, треба також відповідально. Зверніть увагу на те, щоб статті і матеріали мали практичну спрямованість, а авторами корисної статі були професіонали – практикуючі лікарі, психологи, педагоги.

Також не забувайте, що в Россії є такий цікавий ресурс як PIK LOVE де можн знайти багато цікавої інформації для себе. Самі ж власники сайту про нього пишуть так: “PIK LOVE сайт для серьезных знакомств Форум.Общение.Новости.Статьи. Добавляйте новости, размещайте объявления, пишите заметки! Знакомьтесь, общайтесь”.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...