Клавдія

Походить від латинського слова "клаудус", перекладається як – "кульгава".

Клавдія терпляча, стійко переносить невдачі, не любить обтяжувати оточуючих і близьких своїми проблемами, навпаки, завжди готова вислухати людину, у якої виникли якісь життєві труднощі.

Все, здавалося б, є у Клавдії: і на роботі її цінують, і старенькі біля будинку привітно посміхаються, і господиня з неї хороша. Заважає Клавдії відсутність тієї самої <жіночої хитрості>, коли треба і не збрехати, але і правди не сказати. Там, де треба бути трохи дипломатичніше, Клавдія скаже все, що думає, не піклуючись про наслідки. Причому це єдиний її недолік, з віком він трохи згладжується, і вже другий чоловік Клавдії, якого вона, до речі, вибере сама, буде дякувати долі за своє щастя. Клавдія чудово готує, завбачлива в дріб'язках, заробляє нарівні чоловіком, у неї завжди доглянуті діти. Життя може змусити Клавдію бути економною, але жадібною – ніколи. Поділиться останнім. Свекруха зазвичай побоюється Клави, відноситься до неї з явно вираженим повагою.

Це одне з найстародавніших імен прийшло з античного Риму. Переклад цього імені звучить таким чином: "з роду Клавдіїв, кульгаючи". Святий покровителькою цього імені є мучениця Клавдія Амісійская, що піддалася гонінням і загибла за віру в Христа. Власниці цього імені поєднують в собі найблагородніші і гідні всілякої поваги якості. Клавдія чесна, прямолінійна, але разом з тим добра і великодушна. Володіючи рідкісним поєднанням цих рис, Клавдія здатна сказати всю правду в обличчя будь-якій людині, при цьому не ображаючи його і не принижуючи його гідності. У Стародавньому Римі існувало повір'я, що жінка, що володіє цим ім'ям, буде найкращою дружиною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...