Клара

Перекладається з латинської як – "ясна", "світла".

Їй, як нікому іншому, можна вилити свою душу; кожного терпляче вислухає і при цьому не стане нав'язувати своїх проблем. Про свої ж справах Клара не стане занадто відвертим, вважаючи, що обговорювати їх можна лише в колі сім'ї або дуже близьких людей. Кращі друзі у Клари – це її власні діти, яким вона нескінченно віддана.

Хлопців-однолітків Клара сторониться, особливо надто яскравих, красивих. Не тому, що вона сама одягається скромно, непомітно, а тому, що в чоловіках більше цінує внутрішній зміст, духовний світ, а не зовнішню помітність і ефектність. Сама ж одягається хоча і скромно, але зі смаком, покупки робить рідко, але вибирає їх ретельно. Не нехтує косметикою, але знову-таки в міру і зі смаком.

За професією Клари – педагоги, інженери, лікарі, перукарі, креслярі, музиканти, продавці. У всьому, а особливо в сімейному житті, Клара любить стабільність. Вона домовитий, господарська, турботлива і, як правило, добре влаштована в житті, оскільки заміж виходить за чоловіка самостійного, твердо стоїть на ногах, що вміє добре забезпечити сім'ю. Зазвичай Клара і сама прагне здобути вищу освіту, придбати хорошу спеціальність, але вибирає її не стільки за покликанням, скільки з розрахунком – вона повинна бути впевнена в завтрашньому дні, міцному існуванні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...