Китайська медицина допоможе завагітніти

Китайська медицина допоможе завагітніти

Більше п’яти тисячоліть тому на території Китаю з’явилися перші згадки про народну медицину. З тих пір до нас дійшла незліченна кількість різноманітних манускриптів, що допомагають боротися з хворобами. Звучить переконливо, чи не так?

Звичайно, у наших східних сусідів у ті часи не було солідного обладнання та лабораторій. Навряд чи вони могли дозволити собі проводити серйозні наукові дослідження. Тим не менше, коли традиційна європейська медицина «опускає руки», не поспішайте впадати у відчай. Перед вами ще величезний національний досвід лікування, який врятував життя мільйонам людей і що дозволив народитися на світ не меншій їх кількості.

Сьогодні ми поговоримо про те, чим може допомогти китайська медицина в питанні якнайшвидшого зачаття здоровенького немовляти.

Головна догма східного лікування, яка, напевно, фундаментально відрізняє його від звичного нам, полягає в ідеї, що не існує хвороб окремих органів. Тобто, коли людину щось турбує або не функціонує належним чином, то проблема криється у всьому організмі цілком. Відповідно, лікувати необхідно повністю всі системи і внутрішні органи пацієнта. Як тільки баланс гармонії буде відновлений, хворість відступить.

Траволікування

Воно також добре відомо і у вітчизняній народній практиці. Перше, що необхідно добре розуміти, трави – досить сильний засіб. Вони можуть як позбавити від якого-небудь захворювання, так і погіршити ситуацію. Тому при виборі даного методу важливо пам’ятати два основних моменти:

  1. приймати збори дозволяється тільки після консультації з фахівцем;
  2. при лікуванні вкрай важливо витримувати зазначену дозування і періодичність прийомів.

У цілому ж, якщо говорити про китайську медицину, то для позбавлення від безпліддя тут часто призначають відвари хризантем бузкового або фіолетового кольору. Китайці небезпідставно вважають, що ця квітка є криницею жіночих гормонів. Наші сусіди рекомендують також просто вдихати аромати рослин і навіть милуватися ними. Але вибирати слід тільки ті сорти, які володіють помітним запахом. Вони є найбільш лікувальними.

Акупунктура

Китайці вірять, що в організмі людини є безліч точок, вплив на які змушує органи працювати краще, підвищуючи потоки внутрішньої енергії і звільняючи тіло від хвороб. Проводити лікування повинен виключно висококласний фахівець.

Лікування може проводитися за допомогою масажу, голковколювання, припікання або впливу легким струмом. При виборі методики і конкретного розташування точок враховується безліч факторів: від діагнозу і віку, до часу доби і настрою людини.

Дієта

Східні мудреці, втім як і європейські, впевнені, що здоров’я у величезній мірі залежить від харчування. Ось їх рекомендації для тих, хто довго не може зачати дитину:

  1. не пийте прохолодних напоїв, особливо – під час менструацій;
  2. відмовтеся на час від м’яса, молока, хлібо-булочних виробів;
  3. овочі злегка тушкуйте без олії;
  4. не вживайте консервовані продукти;
  5. обмежте жири: сало, маргарин та ін .;

Навпаки, якомога більше їжте овочів і фруктів (крім цитрусових). налягайте на рибу, особливо жирних сортів, наприклад, оселедець. Гарною підмогою стануть для вас яйця, горіхи, насіння, пророслі злаки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...