• Без категорії

Кисневий концентратор проти гіпоксії плоду

Кисневий концентратор проти гіпоксії плодуКисневий концентратор – неодмінний атрибут здорової сім’ї і благополучного перебігу вагітності. Цей компактний і легкий агрегат збагатить навколишнє повітря і мікроклімат вашого будинку додатковим киснем, таким необхідним для нормального функціонування нашого організму в умовах тотального браку кисню.

Чому ж нам так потрібен цей прилад, кисневий концентратор, що тріумфально переміг в конкурентній боротьбі з кондиціонером і системою фільтрації повітря? Елементарно: всі ми хочемо бути здоровими і відчувати себе комфортно. А навколишнє нас оточення не дуже-то цьому сприяє: пластикові вікна, що закупорюють нас в задушливих офісах і власних квартирах, клуби вихлопних газів і міський, що згущується, зміг. Все це наші постійні і неодмінні супутники в сучасному житті, для якого гіпоксія стала звичним і повсюдним явищем.

Тому кисневий концентратор став найшвидшим, простішим і дешевим способом заповнення кисневого дефіциту, що відчувається так гостро в наш динамічний час. Завдяки цьому універсальному приладу стало можливим виготовлення у себе вдома екологічно чистих кисневих коктейлів. Дихати чистим киснем – це чудово, але ж чим більше органів чуття беруть участь в його прийнятті і засвоєнні, тим більше користь і життєої енергії ми одержуємо. Так навіщо ж обмежуватися тільки легенями, коли можна привернути ще і шлунок, і травний тракт, які так само активно і успішно можуть всмоктувати кисень?

Тим більше що кисневий коктейль легко приготувати на будь-якій основі. Базою для його приготування може слугувати будь-який сік (ягідний, овочевий, фруктовий). Якщо ви вчасно не поповнили холодильник запасами соку, можна використовувати навіть компот або морс.

Не менш корисними для вагітних жінок, маленьких дітей та і для всієї решти членів сім’ї (особливо немолодих і людей, ослаблених хворобою) виявляться кисневі коктейлі на основі екстрактів з лікарських трав. Особливою життєвою енергією володіють кореневі частини елеутерококу, женьшеню, родіоли рожевої, дягеля, дивосила, лепехи болотяної.

Кисневі коктейлі не дарма завоювали сьогодні таку широку популярність. Вони укріплюють імунну систему, піднімають настрій, покращують загальне здоров’я, до того ж дуже приємні на смак. Та і на приготування цього цілющого напою знадобиться всього декілька хвилин. Вагітні жінки, що постійно вживають кисневі коктейлі, набагато краще переносять вагітність, а плід при цьому розвивається набагато активніше, не страждаючи від гіпоксії.

Джерело: mamawelcome

Поділитися в...

Вас може зацікавити...