Кирило

Перекладається з грецької як – "сонце".

Честолюбний і всюди прагне бути першим; колеги часто вважають його кар'єристом. У Кирила частіше всього одна дитина. Може завести красиву породистого собаку, але догляд за нею ляже на плечі дружини. Прагнути жити окремо від тещі, з якою відразу ж (і часто – назавжди) встановлюється взаємна неприязнь. Зовні це, правда, майже не проявляється: у Кирила непоганий самоконтроль, і він може приховувати свої почуття.

Він відноситься до числа людей з підвищеною самооцінкою. Комплекси неповноцінності йому майже невідомі, якщо ж вони у нього і є, то навколишні про це ніколи не здогадуються. Любить покрасуватися і постійно чекає похвали своєму розуму, тонкому смаку, манері поводитися, вмінню одягатися. Навіть вибираючи дружину, він думає насамперед про те, яке враження вона справить на оточуючих. Кирило – великий сперечальник, переконати його в чомусь практично неможливо. Любить розмірковувати на абстрактні теми. У їжі він невередливий, від допомоги по дому не відмовляється, але й ініціативи особливої не проявляє. Ревнивий. Як правило, дружині не зраджує.

Ім'я Кирило – грецьке, означає "пан, владика". Ім'я принесено до нас християнством з Візантії. Святим заступником є блаженний Кирило Туровський (помер 4 травня 1183 – 11 травня за новим стилем). Незважаючи на те що Кирило був сином багатих батьків, він ще в дитинстві прийняв чернецтво, відмовившись від спадщини. Проводив життя в подвигах посту і молитви. На прохання князя Туровського і городян був у 1174 році возведений у сан єпископа і управляв єпархією аж до своєї кончини. Кирило – спокійний, урівноважений, але кілька повільний і неповороткий, сильний і турботливий, завжди стоїть на захисті слабких і скривджених, не любить підкорятися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...