• Без категорії

Кесарів шкодить дитині

Кесарів шкодить дитиніДатські медики, вивчивши матеріали про 34 тисячі пологів, дійшли висновку, що у дітей, народжених за допомогою запланованого кесаревого розтину, в чотири рази підвищується ризик виникнення захворювань дихальних шляхів.

Медики повідомляють, що у тих немовлят, які народилися природним шляхом або з допомогою кесаревого розтину, застосованого в надзвичайних обставинах, ризик виникнення респіраторних захворювань істотно знижувався.

Фахівці з’ясували, що, якщо перенести запланований кесарів розтин до 39-ого тижня вагітності, то ризик ускладнень можна істотно знизити, тоді як операція, проведена на 37-му тижні вагітності, збільшує ризик приблизно в чотири рази.

Медики клініки Орхуса поки не можуть пояснити причину такого феномену, проте вони вважають, що зусилля при пологах і гормональні зміни, пов’язані з ними, необхідні для розвитку легенів немовляти.

Останніми роками все більше жінок роблять вибір на користь запланованого кесаревого розтину, навіть якщо медичних свідчень для цього немає. Проте, раніше вченими було доведено, що народжуючі, яким роблять кесарів, помирають під час пологів в 4 рази частіше, ніж жінки, що народжують природним чином.

Джерело: mama-papa

Поділитися в...

Вас може зацікавити...