Кефір, йогурт, маслянка або ацидофільне молоко? Що вибрати?

Кефір, йогурт, маслянка або ацидофільне молоко? Що вибрати?А чим відрізняються між собою кефір, ацидофільне молоко, йогурт і маслянка? І чому вони схожі?

Йогурт, кефір і маслянку отримують з натурального пастеризованого молока, в яке додають спеціальні молочнокислі бактерії, які благотворно впливають на організм людини. Їм властиво підвищувати поживну цінність молочного продукту, покращувати всмоктування всіх наявних вітамінів і, найголовніше, натурального кальцію.

Під час процесу виробництва кефіру будь-якої жирності додають спеціальні сприятливі для здоров’я кожної людини бактерії або дріжджі, а це, в свою чергу, підвищує молочний напій змістом і вітамінами групи B.

Отримують молочнокислий продукт (ацидофілін) шляхом додавання спеціальних бактерій, які здатні пригнічувати різні захворювання.

Маслянка є побічним продуктом процесу вироблення масла, яке не містить практично жиру.

Ми допоможемо вам вибрати для себе кращий молочний напій.

Йогурт натуральний, без різних добавок

Калорійність: 100 г йогурту – 61 ккал

Функція: надає допомогу органам травної системи в процесі очищення від накопичених токсинів, запобігаючи, таким чином, зростання хвороботворних бактерій, зміцнює стан імунітету.

Кефір

Калорійність: 100 г кефіру – 51 ккал

Функція: кефіру властиво пригнічувати підвищений ріст деяких видів клітин раку, особливо позитивний результат, спостерігається у людей з раком товстої кишки. Крім того, він має здатність чудово стимулювати апетит, збагачений вітамінами групи В, які дуже благотворно впливають на стан нервової системи.

Маслянка

Калорійність: 100 г маслянки – 38 ккал

Функція: маслянка робить позитивний і благотворний вплив на секреторну функцію жовчі і на секрецію травних соків, регулюючи, таким чином, діяльність травної системи і ефективно запобігає появі запорів.

Ацидофільне молоко

Калорійність: 100 г ацидофільного молока – 45 ккал

Функція: прекрасно зміцнює стан всього організму, підвищуючи життєвий тонус, і запобігає появі діареї після проведення курсу лікування антибіотиками. Крім цього, йому властиво знижувати в крові рівень поганого холестерину, плюс до всього ще сприяє засвоєнню організмом натурального кальцію і фосфору з залізом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...