Казки на ніч дітям

Казки на ніч дітям

Читання казок на ніч – це не просте проведення часу. Це дуже важливо для дитини – правильно підібрана і прочитана казка заспокоює малюка, він швидше засинає, йому сняться добрі сни. Але не всі казки підходять для того, щоб бути прочитаними на ніч. Казку важливо правильно вибрати. І не менш важливо – правильно прочитати її дитині.

Як вибрати казку?

Від того, що ви прочитаєте дитині на ніч, залежатимуть її сни. Тому слід підходити відповідально до вибору казки. Казка на ніч повинна бути спокійною і доброю. Закінчуватися казка повинна обов’язково щасливо. Казки повинні відповідати віку дитини і бути досить простими для розуміння. Слід уникати казок, в яких зустрічається багато незнайомих дитині слів. Дія в казках повинна проходити неквапливо. Казки, насичені діями і емоціями, краще почитати днем.

Для читання на ніч відмінно підходять вже улюблені і знайомі малюкові казки.

Як правильно читати казки на ніч?

Читати казки треба спокійним голосом і інтонацією. Голос повинен повинен звучати рівно і тихо, немов заколисуючи малюка. Під час читання можна ласкаво приобняти дитину. Пам’ятайте – читання казок на ніч це час, коли для дитини існує тільки ваш голос. І саме ваш голос буде служити провідником у чудовий світ добрих і сильних героїв, премудрих красунь і підступних лиходіїв.

При читанні казки на ніч слід уникати читання “по-ролям”, не наслідуйте голосам тваринам, уникайте бурхливого жестикулювання. Це все добре для читання вдень, але не для читання на ніч.

Які казки можуть зацікавити дитину?

Залежно від віку дитини, казки, які можуть сподобатися дитині, будуть змінюватися.

Малюка у віці від 1 до 3 років можуть зацікавити казки «Ріпка», «Теремок», «Колобок», «Курочка Ряба», «Рукавичка».

Для дитини від 3 до 7 років можуть підійти «Бременські музиканти», «Дюймовочка», «Дикі лебеді», «Кіт у чоботях», «Срібне копитце», «Принцеса на горошині», «Попелюшка», «Гидке каченя», « Пастушка і сажотрус »,« Русалонька »,« Золоте волосся »,« Спляча красуня »,« Вовк і семеро козенят ».

Дітям від 7 до 11 років можна почитати казки Пушкіна – «Казка про попа і про його працівника Балду» ,, «Казка про золотого півника,« Казка про мертву царівну і сім богатирів »», «Казка про царя Салтана», «Казка про рибака і рибку ».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...