Кава впливає на зачаття і вагітність

052Команда американських і британських фахівців дійшла висновку, що жінки-любителі кави швидше стануть мамами, ніж ті представниці прекрасної статі, хто цей напій не вживає.

Згідно статистичним даним, в 20% випадків екстракорпорального запліднення відбувається надмірна стимуляція яєчників. В результаті спостерігається розширення кровоносних судин і підвищується ризик внутрішньої кровотечі.

У час АЧ спостерігається надмірно високий рівень хімічної речовини аденозину в рідині навколо яєчників – саме це і викликає гіперстимуляцію яєчників. Дослідники намагалися знайти спосіб зменшити рівень цієї речовини. І знайшли – за допомогою кави.

Кофеїн блокує дію аденозину. Тобто всього одна чашка міцної кави в день допомагає жінкам, що зачали дитину шляхом екстракорпорального запліднення, зменшити ризик появи проблем під час вагітності і збільшити вірогідність появи на світ здорового малюка.

Цікавинка: В Чёрном море водится Морской чёрт – рыба неуклюжая, плоская. Плоская она не совсем, не такая, как скажем, скат или камбала, да и не очень неуклюжая. Неуклюжая пока не увидит что-нибудь вкусненькое.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...