Карина

Карина – "демонстративна" особистість. Її потреба привернути до себе увагу, бути в центрі подій, воістину не знає кордонів. Навколишні часто приймають цю рису за бажання бути визнаною, оціненою по достоїнству, тим більше що достоїнства в Карини, безсумнівно, є. Однак у її "демонстративне" швидше за все проявляється звичайна нестриманість. Вона егоїстична і ревнива, заміж виходить рано, по пристрасній любові, але перший шлюб рідко складається вдало. Багато Карини просто не пристосовані до сімейного життя, особливо це стосується "зимових" – вони завжди й усім незадоволені, рідкий чоловік може витримати їхні нескінченні претензії.

"Літні" Карини, навпроти, доброзичливі й терплячі. Вони з теплом ставляться до людей, товариські, їх будинок широко відкритий для гостей, і ці достоїнства з лишком переважують маленькі недоліки таких Карін: вони великі ласуни і не терплять мити посуд.

Карина, як правило, приваблива. Обожнює великі гроші і красивих чоловіків. У неї прекрасна інтуїція, вона вміє проникати в психологію людини й знайти потрібний тон спілкування. Особливо успішно такі жінки можуть працювати в педагогіці, у сфері обслуговування-там, де доводиться мати справу з людьми.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...