Юхим

Походить від давньогрецького слова "еуфемос", перекладається як – "благочестивий", "благодушний".

Юхим від природи артистичний, добре відчуває психологічний стан інших, що дозволяє йому легко пристосовуватися до людей і розташовувати їх до себе. Нерідко це творча особистість. На роботі начальник завжди благодушно настроєний до Юхима, співробітники ніколи не чекають від нього підступу. Домагається всього в житті тільки власною працею. У нього великий запас життєвих сил і незвичайна працьовитість. Знаходить собі застосування в різних видах діяльності: від лікаря до адміністратора. Буває непоганим шахістом. Не любить далеких відряджень. Прив'язаний до будинку, гидливо ставиться до общепитовских їжі, кілька консервативний у кулінарних уподобаннях.

Перш ніж одружитися, Юхим неодмінно постарається перевірити, чи здатна майбутня дружина зберігати йому вірність і наскільки добре вона готує. Він гурман, і з цим доведеться миритися тій, яка зважиться на шлюб з Юхимом. Втім, в цьому є свої переваги: на продукти Юхим грошей не шкодує і все купує сам. Він досить егоїстичний, але разом з тим і розумний настільки, щоб у деяких ситуаціях придушити свій егоїзм. У міру ревнивий. Рідко зловживає алкоголем, багато Юхим взагалі не п'ють.

У давньогрецькому – Еуфемос, що значить "благодушний". У Росію прийшло з Візантії разом з християнством. Заступник імені – священномученик єпископ Євфимій Сардійський. Він відрізнявся строгим подвижництвом у житті й милосердям до бідних. Юхим любить бути в центрі уваги, уміє зацікавити людей собою і своїми ідеями. Не впевнений у собі, своїх здібностях і своїй мужності. Якщо йому про це не нагадувати, він може впасти в чорну меланхолію. Всім і всіма засобами буде доводити свої таланти і можливості й здаватися через цього нісенітним і неконтактним. Веселун і витівник, душа будь-якої компанії, але явний сибарит. Однак якщо бачить реальні перспективи, буде працювати до знемоги.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...