Йому потрібен тільки секс!

Йому потрібен тільки секс!Часто хлопці грають в любов, щоб одержати секс, а дівчата дають секс, щоб дістати любов. Як навчитися розпізнавати, що йому насправді від тебе потрібно?

Як же розпізнати наміри хлопця?

Спершу прислухайся до інтуїції, вона обов’язково допоможе. Проте закоханість може заглушити її, і тоді необхідно подивитися на поведінку хлопця:

– По-перше, хлопець, який шукає тільки секс, говоритиме тільки про тебе і практично нічого не розказуватиме про себе. З одного боку, це лестить, але з іншою – всі чоловіки егоїсти, і якби він був налаштований на серйозні відносини, то обов’язково розповів би про себе. Будь насторожі, якщо хлопець щедрий на такі слова як "я тебе люблю", "ти у мене найкрасивіша" і т.п. Повинне насторожувати, якщо він не говорить, чим ти йому подобаєшся конкретно, наприклад, що у тебе сьогодні красива зачіска або сукня. Якщо чоловік дійсно закоханий, то він буде невичерпний на різні компліменти.

– По-друге, якщо хлопець хоче сексу, то він невпинно говоритиме про твою сексуальність, вихвалятиме твоє тіло. А якщо він налаштований на тривалі відносини, то більше акцентуватиме увагу на твоєму розумі і душевних якостях.

– Хлопець, що шукає секс, не говоритиме про свої захоплення, інтереси, і ти будеш кліщами виривати з нього цю інформацію. Так подумай же, чи знаєш ти про його інтереси? Або тобі відоме тільки його ім’я і вік?

– По-четверте, хлопець, який хоче тільки секс, в коханні зізнається в основному віртуально, в кращому разі, по телефону. Звичайно, хлопець на самому початку знайомства завжди грає в любов, але насторожися, якщо він ніколи не говорить тобі слова любові, дивлячись прямо в очі.

– Хлопець, що прагне тільки сексу, може навіть шантажувати тебе тим, що секс йому необхідний, він для нього дуже важливий і взагалі у нього швидко буде спермотоксикація. Такий хлопець хитрий і підступний, він погрожуватиме тобі тим, що перестане тебе любити, кине тебе, якщо ти відмовиш йому. Любов – вона є або її немає. І тут не місце торгу. Якщо хлопець починає вимагати секс за любов, то тоді тільки він йому і потрібен.

-У шукачів пригод в більшості випадків з найпершої хвилини знайомства дуже проста поведінка, неначе ви знаєте один одного вже років сто.

– Хлопець, якому потрібен тільки секс і нічого більш, відразу прагнутиме усамітнитися з тобою. Уникайте і відмовляйтеся від його пропозицій поїхати до нього додому або на дачу, де ви будете тільки одні.

– І останнє. Якщо ти потрібна хлопцеві тільки на одну ніч, він з’ясує твої плани тільки на цей вечір, і зустрітися іншим разом йому явно не цікаво.

Дізнайся про звички, які псують секс

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...