• Без категорії

Його суперколишня

Вона завжди з’являється несподівано. Коли вам здається, що відношення з коханим досягли, нарешті, крайнього ступеня довіри і близькості.

Ми, зрозуміло, здогадуємося, що у чоловіка є минуле. І відносимося до цього спокійно, поки не зіткнемося з цим минулим лицем до лиця.

Причина перша – ревнощі.

Всі жінки говорять, що "готові згоріти від злості і ревнощів", не "можуть спокійно заснути, коли уявляють, що поряд з їх ненаглядним колись була інша жінка". Не давайте волю отруйним відчуттям до тих пір, поки минуле не загрожує вашому справжньому. Врешті-решт, коли ви зустріли цього чоловіка, ваше життя теж не почалося з чистого листа.

Причина друга – ми схильні порівнювати себе з нею.

Добре, якщо "екс" програє, а якщо ні? Якщо ноги у неї довші, талія тонша, а груди більше? Але ж він, чоловік, з вами! Потрібні ще докази, що ви – поза конкуренцією?

Причина третя – ми боїмося, що вона знову повернеться в його життя.

Адже ми не знаємо точно, чим закінчився їх роман, чи була поставлена у відносинах велика і жирна крапка. Якщо відносини до кінця вичерпані, екс-подруга, швидше за все, ніколи вже не матиме над ним влади. Якщо ж свого часу роман закінчився багатокрапкою, положення може стати вибухонебезпечним.

Що ми робимо, коли відчуваємо, що тінь була, як грозова хмара, поволі, але вірно наповзає на наші з коханим відношення? Ми нервуємо. Втрачаємо упевненість в собі. Заповнюємося по самі вінця підозрілістю. Починаємо ставити чоловіку питання про минуле. Стаємо дратівливими – і починаємо діяти на нерви чоловіку.

Що робити, якщо коханий час від часу спілкується з якоюсь з колишніх?

Деяким чоловікам вдається зберегти нормальні людські відносини з своїми екс-подругами, і в цьому немає нічого кримінального. Ось що думають із цього приводу самі чоловіки.

Найнадійніший щит, здатний захистити жінку від суперниць, зокрема від екс-подруг коханого – це упевненість в собі.

Отже пам’ятаєте, ВИ – єдина!

Джерело: freken-bok. com

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...