Його поведінка після інтимної близькості

219Ніяких розмов про погоду

Прояв взаємної уваги і ніжності після сексу можливий тільки в тому випадку, якщо обидва партнери відчули істинне задоволення, а також, якщо між ними є сильна емоційна близькість. Нерідко в хвилини розслаблення після статевого акту коханці гранично розкриваються один перед одним.

Якщо ж чоловік і жінка, успішно завершивши почате, починають говорити на сторонні теми (про циклон, що насувається, майбутні вибори і податки на додану вартість) або відвертаються в різні боки і безтурботно засинають, швидше за все, глибокі емоційні узи між ними відсутні.

Самий час для слів любові

Миті після статевого акту неначе спеціально створені для того, щоб сказати коханому про свої почуття, зайвий раз повторити, що він був сьогодні прекрасний, красивий і сексуальний. Ну і, звичайно ж, почути у відповідь ще сильніші компліменти. У такі хвилини жіночі вушка сприйнятливі до ніжних слів сильніше, ніж в будь-який інший час доби.

Під час оргазму відбувається викид ендорфінів – гормонів щастя і хорошого самопочуття, що підсилює ніжне і дбайливе ставлення партнерів один до одного. Причому жіночий організм виробляє їх набагато більше, ніж чоловічий. Оргазм викликає у жінки притік небувалої ніжності, і природно, що вона чекає від коханого чоловіка того ж.

Ласкаві слова остаточно переконують жінку, що вона кохана. Тому від поведінки чоловіка після статевого акту багато в чому залежить, чи піде його партнерка на подальший контакт і чи стане вона виконувати його бажання.

Слова любові будуть більш дохідливими, якщо їх поєднувати з ласками, обіймами і делікатними погладжуваннями. Ласки після статевого акту більшою мірою, ніж попередні, сигналізують про те, що чоловіка і жінку зв’язує не тільки секс, але і емоційна близькість. Особливо чуйний до ласк жіночий організм, оскільки повторне збудження у жінки відбувається швидше, ніж у чоловіка.

Якщо ж обидва партнери пережили оргазм або, принаймні, відчули справжнє задоволення від сексу, то сексуальна напруга спадає достатньо поволі, і в цей час навіть незначний дотик може привести до повторного піку насолоди.

Сон в шкоду стосункам

Що найчастіше робить чоловік після статевого акту? Відповідь проста. Він повертається до партнерки спиною і засинає. У такі хвилини жінка відчуває себе річчю, якою просто скористалися, вгамувавши свої плотські бажання. Якщо подібні напади постсексуальної сонливості трапляються з чоловіком не так вже часто, то дану слабкість йому можна і пробачити. Особливо враховуючи, що статевий акт вимагає від твого партнера повної віддачі фізичних і психічних сил і після близькості йому просто необхідне негайне відновлення.

Але якщо сон після сексу повторюється з разу в раз і вже встиг увійти до звички, жінці слід насторожитися і спробувати зрозуміти, що це: непереборна влада фізіології, прояв безмежної довіри до партнерки або звичайна байдужість?

Іноді всепоглинаючу потребу у сні після близькості випробовує і сама жінка. Постарайся не образити партнера своєю неувагою і, перш ніж закрити очі, скажи коханому декілька ласкавих слів, поцілуй його і, тільки уклавши в обійми, вдайся до сну.

З чистотою поспішати не варто

Велику тактичну помилку скоюють ті жінки, які зразу ж після статевого акту відправляються в душ. Чоловік сприймає подібний ритуал не як акт чистоти, а як гидливість по відношенню до його персони. Врешті-решт, нічого страшного не трапиться, якщо ти приймеш душ трохи пізніше і не одна, а з коханою людиною, яка із задоволенням складе тобі компанію. Якщо схильність до надмірної чистоти не дає можливості розслабитися, краще наперед покласти біля ліжка рушник або купку паперових серветок.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...