Йога для вагітних

Йога для вагітнихСьогодні йога дуже популярна. І не дарма, адже це дуже ефективний метод боротьби з психологічними і фізичними проблемами вашого організму. Вагітність не є приводом для припинення занять йогою. Навпаки, якщо ви чекаєте малюка, багато лікарів рекомендують виконувати такі нескладні вправи. Йога приносить користь: покращує настрій, фізичний стан організму, позбавляє від стресу. Хіба це не те, що потрібно майбутнім мамам?

У чому допоможуть заняття йогою під час вагітності?

Швидке розслаблення. Після занять ви будете спокійно засинати щоночі. Йога має безліч спеціальних вправ саме для відпочинку тіла. Це відмінно допоможе вам після пологів, під час безсонних ночей. За допомогою цих вправ ви навчитеся регулювати режим сну.

Зняття напруги і болю. Під час вагітності багатьох жінок мучать болі в спині. Заняття йогою зміцнять ваші спинні м’язи, що допоможе легше переносити вагу малюка на собі. Заняття йогою відмінно знімають напругу в усіх затискачах організму.

Підготовка до пологів. Багато поз йоги допоможуть прийняти малюкові правильне положення в матці. Також заняття навчать вас правильному диханню.

Баланс. Зміни тіла і перевага живота роблять вагітних незграбними і неповороткими. Заняття йогою навчать вас зберігати баланс навіть з великим животиком на останніх місяцях вагітності. Багато поз допоможуть управляти центром тяжіння, що істотно полегшить ваше самопочуття.

Почуття спокою. Як відомо, йога – відмінний метод для зняття стресу і напруги. Під час занять всі тривоги і страхи пологів й материнства йдуть. Йога покаже вам які ви сильні, додасть впевненості в собі. Вправи допоможуть вам сконцентруватися на собі і дитині, що відмінно встановить зв’язок між вами.

Перед початком занять слід проконсультуватися зі своїм лікарем, адже є і деякі протипоказання:

  • багатоводдя,
  • гестоз,
  • гіпертонус,
  • токсикоз.

Заняття слід проводити в спокійній обстановці, в провітреному приміщенні. Слухайте своє тіло і при будь-якому відчутті дискомфорту слід припинити вправи. Робіть невеликі перерви, щоб не втомлюватися.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...