Йога для малюків: комплекс вправ ранкової розминки

Йога для малюків комплекс вправ ранкової розминкиУсі без винятку мами і тата мріють про те, щоб малюк вранці вставав «з тієї ноги». Немає нічого простіше – ставайте після пробудження разом на килимок для занять і виконуйте веселу гімнастику для бадьорості духу.

«Сонечко в долоньках»

Початкове положення – з положення стоячи. Долоні з’єднані, стопи разом. Необхідно не поспішаючи піднімати зімкнуті ручки вгору і повільно потягуватися, направляючи погляд на великі пальці. Потрібно дотягнутися до самого сонечка і зробити глибокий вдих. Молодці! Спробуйте зловити подумки сонячний промінчик і відчути, як він зігріває долоньки.

«Сонячний уклін»

Початкове положення – з попереднього положення слід нахилитися вниз. Бажано, щоб ніжки залишалися прямими. Якщо маляті буде зручніше, можна злегка зігнути їх в колінах. Спинку потрібно розслабити, а ручками торкнутися підлоги. Постарайтеся наповнити сонячним світлом свої стопи і простір навколо них. Тепер можна зробити спокійний видих.

«Сонечко на носі»

Початкове положення – з попереднього положення. Залишаючи ручки на підлозі, прогніть спинку вниз і потягніться носиком вгору. Зробіть протяжний спокійний вдих і уявіть, як носик вдихає золотисте світло сонця.

«Сонячний зайчик»

Початкове положення – з попереднього положення. Розташуйте долоньки на підлозі на ширині плечей. Якомога повільніше відпригніть назад, продовжуючи впиратися ручками в підлогу. Необхідно зробити активний галасливий видих і зафіксувати положення. Дихайте, подовжуючи вдих і видих. Порадійте тому, що ви з малюком перетворилися на стрибаючих сонячних зайчиків!

«Чудовий пес»

Початкове положення – з попереднього положення. Необхідно сильно підтягти поперек і таз вгору і опинитися в положенні «місток» животиком вниз. Розслабте шию і витягайте хребет. У такому положенні ви стаєте собачкою, у якої шерстка сяє на сонечку!

Успіх занять йогою залежить не тільки від точності виконання фізичних вправ, а й від ефективності візуалізації рекомендованих мислеобразів. Відновіть відчуття, випробувані, коли сонце зігрівало вас своїми променями. Допоможіть дитині подумки відчути ці ж почуття.

Подібні заняття стимулюють розвиток абстрактного і образного мислення, фантазії малюка. Крім того, розминка в йога-стилі допомагає зробити тіло сильним і гнучким, сприяє масажу внутрішніх органів, контролює роботу ендокринної системи, дарує бадьорість і позитивний настрій на цілий день!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...