Яромир

Перекладається з давньослов'янського як – "сонячний світ".

Яромир легко сходиться з людьми, але не прив'язується до когось дуже сильно. Він дотепник, життєлюб, вигадник. Обожнює розіграші, жарти. Веселий, безжурний чоловік. При всьому при тому він досить серйозний, коли це необхідно. Швидко перебудовується, вміє вирішувати складні питання. З ним легко і надійно, він розряджає напружену обстановку, вносить в колектив відчуття комфорту і затишку. Користується підвищеною увагою жінок, має багато прихильниць. Але не прихильник безладних зв'язків і має одну перевірену сексуальну партнерку, хоча увагу слабкої статі не може йому не лестити. У нього нерідко зав'язується багато романів, але він ніколи не зустрічається з кількома жінками одночасно.

Намагається не закохуватися, вважаючи, що це ускладнює життя: у нього великі плани на майбутнє, і спочатку треба все їх здійснити або хоча б закласти надійний фундамент. Секс для нього має велике значення, тому в постійні партнерки він вибирає дослідну і темпераментну жінку, яка нерідко потім стає його дружиною. До сім'ї ставиться серйозно і відповідально. Одружується пізно і обережно.

"Грудневий" Яромир – чоловік з веселим характером, трохи неврівноважений, запальний, імпульсивний. Дуже талановитий, творчо обдарована. Одноманітна робота не для нього, він може стати актором, музикантом, гумористом, коміком. Легко переносить невдачі, неприємності переводить жартома, може посміятися над власною нерозторопністю або непристосованістю. Це робить спілкування з ним і життя поруч з ним легкої, відносини – невимушеними.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...