Яків

Перекладається з староєврейського як – "другий за народженням", що з'явився "по п'ятах".

У дружини вибирає діловитість, розумну, але в той же час "домашню" жінку. Домосід, і дружину хотів би бачити такий же. Владна жінка відверне Якова, оскільки сам він у відносинах з жінками делікатний, м'який, ніколи не образить їх. У важливих справах наполягатиме на своєму, за дрібниць не стане псувати нервів ні собі, ні своїй дружині.

З друзями зберігає зв'язки, завжди готовий прийти їм на допомогу. Друзі люблять відвідувати Яшин будинок; п'є він в міру, міцним напоями воліє вишукані вина. Приділяє багато часу спілкуванню з дітьми, у відпустку їздить з домочадцями. Якову важко відмовити людям у чомусь. Дружині потрібно бути насторожі: рішуча жінка, знаючи про це, зможе зіграти на "жалості" Якова і "відвести" його.

Це ім'я – похідне від Якова. Яків в перекладі з єврейського буквально – "п'ятка". У переносному значенні – "другий за народженням, який з'явився як би по п'ятах за першим". Давньоєврейською ім'я звучить як Йакоб – "йде услід". За Євангелієм, так звали брата Господнього у плоті, апостола і єпископа Єрусалимського.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...