Як пережити вагітність в літню спеку: 9 порад

Як пережити вагітність в літню спеку: 9 порадВагітність, пітливість – і як пережити кілька задушливих тижнів?

Займися аквааеробікою

Ось спосіб відразу вбити двох зайців: залишатися в прохолоді і при цьому займатися фізичними вправами. Підйомна сила води допоможе тобі добре себе почувати, навіть якщо ти набрала зайву вагу, і немає ніякого ризику перегріву для дитини. Крім того, під час занять аквааеробікою ризик впасти або поранитися набагато нижче, ніж при інших видах спорту.

Мінімізуй споживання солі

У спеку і з причини своєї вагітності ти, ймовірно, відчуваєш себе менш стрункою. Поїдання солоної їжі може навіть погіршити ситуацію,наприклад, викликати набряк. Тому уникай продуктів з високим вмістом солі і двічі подумай, перш ніж потягнутися за сільницею під час їжі.

Їж морозиво

Ось смачний спосіб охолонути, коли ти стикаєшся з літньою спекою. Ти можеш ласувати фруктовим морозивом, а також замороженими напоями.

Охолонь за допомогою кондиціонера

Прогулянки на свіжому повітрі рекомендуються для більшості вагітних жі, але коли температура зашкалює,ти можеш залишитися в приміщенні з кондиціонером.

Носи влітку сукні

Під час цих гарячих, липких літніх місяців вагітна жінка найменше хоче відчувати сильне облягання свого одягу. Тому прекрасне рішення – сукні. Зараз можна знайти сукні для вагітних будь-яких кольорів і стилів, а також з легких тканин, які пропускають багато повітря і дозволять тобі прекрасно себе почувати в жарку пору року.

Уникай набряків – пірнай в басейн!

Опухлі щиколотки є поширеною проблемою при вагітності, і оскільки повітря розжарюється, вони можуть опухнути ще більше. Якщо тобі пощастило, і у тебе є басейн – проводь в ньому стільки часу, скільки ти зможеш, стоячи по плечі у воді. У воді твоя дитина не буде тиснути, і це розвантажить твої вени. Якщо немає басейну, спробуй підняти ноги як можна вище,коли ти сидиш, щоб поліпшити циркуляцію і зменшити набряк.

Пий багато води

У літній час тобі найкраще мати з собою пляшку води. Пий багато води, оскільки зневоднення є причиною номер один у передчасних пологах.

Їж багаті клітковиною фрукти та овочі

На жаль, вагітність і запор йдуть поруч. І коли ти потієш в літню спеку, рідини в твоєму кишечнику стає менше, що тільки погіршує ситуацію. Кращий спосіб запобігти цьому – клітковина і рідина.

Побільше гуляй на свіжому повітрі

Адже майбутнім мамам дуже корисно якомога більше бувати на свіжому повітрі. І пам’ятай, що незалежно від того, пітна ти чи змучена спекою, твоїй дитині дуже затишно в твоєму животику. Так що, тримайся!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...