Ізраїль

Перекладається з староєврейського як – "суперник бога".

"Літні" – брезгліви, особливо "червневі", ранимі, високої думки про себе, характером схожі на батька. Ізраїль часто народжується в багатодітній сім'ї. Він багато читає, особливо історичні романи. З них виходять талановиті математики, фізики, філософи, журналісти. У вільний час грають у шахи. Вони постійно аналізують свої дії, нікому не заздрять, навпаки, допомагають іншим у складних ситуаціях. Але кар'єра дається їм важко: вони не люблять пристосовуватися ні до кого. Люблять тварин і вечорами гуляють з ними.

"Листопадовий" Ізраїль насамперед незалежний як в сім'ї, так і серед колег, він твердий у своїх переконаннях, честолюбний. Його марнославство входить в протиріччя з його аналітичним мисленням і чудовим, майже геніальним розумом. Страсна і палка натура, він завжди знаходиться в гущі проблем. Він намагається дбати про благо своєї родини. Часто проявляє колосальну сміливість і ініціативу. Твердість характеру, розважливість і сильна воля допомагають йому на шляху до успіху. Він підпорядковує своїй волі багатьох, приносячи сенс в їх життя. Чесний перед колегами і правдивий у родині. У компанії весел, любимо друзями.

Ізраїль – блискучий оратор і талановитий керівник, не любить пліток і вміє бути строгим. Енергія, досвід і знання дозволяють Ізраїлю при самих для себе несприятливих умовах домагатися найвищих результатів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...