Іван

Перекладається з староєврейського як – "Яхве (Бог) змилостивився, помилував (дар Бога)".

Широта натури, властива носіям імені Іван, позначається також в широкому діапазоні захоплень, настроїв і планів Івана. Кого тільки не зустрінеш серед Іванов: від льотчика-героя або письменника – володаря дум до якого-небудь бандита-рецидивіста. Іван відкритий світу і чуйний, він завжди в курсі справ своїх братів і сестер, тіток і дядьків. На родинні свята зазвичай збирає всіх численних родичів, він корінням пов'язаний з ріднею і свято шанує сімейні традиції. Любить гучні застілля. Скупим його ніхто не назве. Бурхливо реагує на футбольні матчі, стежить за політичними подіями.

Та, яка виходить заміж за Івана, повинна пам'ятати, що її чекає кілька відчайдушне життя. Будинок його завжди відкритий, в ньому відчувають себе затишно близькі і далекі родичі, друзі і товариші по службі. Іван відноситься до людей просто, він довірливий і ненав'язливий. Він досить гнучкий, але разом з тим може бути і упертий, коли справа стосується кровних інтересів, його власних або ж членів його сім'ї.

Ім'я Іван в перекладі з давньоєврейської означає "Божа милість". Канонічна форма – Іоан. У святцях вказані 63 святих з цим ім'ям (Іоан Предтеча, мученики Іоан Литовський, Іоан Новий, Іоан Валах, преподобний Іоанн Ветхопешернік та інші). На Русь ім'я прийшло з Візантії разом з християнством. Поширенню його сприяв успіх московського князя Івана Калити (XIV в.), Який поклав початок об'єднанню російських земель, а слідом за ним на московському троні побували еше п'ять Іванов. У цей день відзначаються іменини мученика Іоанна Віленського. У Івана злагідний характер, глибокий розум. Володіє кмітливістю і прагне доводити почату справу до кінця, цього ж вимагає і від інших.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...