Історія від психотерапевта

Історія від психотерапевтаПрийом у психотерапевта проходив складно, Олегу було складно щось розповісти, поділитися сокровенним, адже не так просто розповідати чужій людині, чому ти хочеш розлучитися зі своєю дружиною. Молода дівчина-терапевт встала з-за столу, дістала ручку і чистий листок і поклала перед клієнтом.

– Ось вам листок і ручка. Розділіть листок на дві половини і в одній напишіть, що вам подобається в дружині, а в іншій, що не подобається.

– Добре, – сказав Олег.

– А я поки вийду, щоб вам не заважати. Вам вистачить 15 хвилин?

– Думаю і п’яти буде достатньо, – з посмішкою сказав Олег і тут же намалював лінію посеред листа.

Психотерапевт вийшла. Олег взявся писати абревіатур ПМС. Про це злісне буквосполучення він дізнався зовсім недавно. Через нього його дружина на тиждень перетворюється на злісного монстра, якому все не подобається і все дратує – то миску не помив, то не там рюкзак поклав. «Але ж це природньо, адже вона в цьому не винна, це гормони», – подумав Олег і написавши одну тільки «П» зупинився і почав шукати інші негативні сторони дружини.

«Готування їжі» – спало на думку. Не те щоб дуже погано готувала, просто на автоматі і без якоїсь родзинки. Але, з іншого боку, яка родзинка може бути після роботи, виховання дитини та щей протягом 10 років сімейного життя? Не підходить.

«Подружки» – ось це дійсно дратувало Олега. Приходять, базікають, курять, випивають банку кави, та ще потім і вислуховуй, що в однієї нова шуба, а в іншої колечко з сапфіром. Але сам то чим краще, футбол, пиво, горілка і до 3 ночі, теж не варіант, так що ж написати?

Коли в кабінет зайшла молоденька псіхотерапевтша, на листку паперу великими літерами було написано «Я її кохаю!». А задоволений Олег збирався за квітами для коханої жінки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...