Ірина

Перекладається з давньогрецької як – "світ", "спокій".

Тверезо підходить до оцінки навколишнього світу. Любить читати детективні романи, фантастику, відвідує спортивні секції. Чи не сентиментальна, навпаки, дещо жестковата. Побачити Ірину плаче над стражданнями героїв "мильної опери" – рідкість. Комунікабельна, легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми. У компанії поводиться розкуто, охоче вип'є, іноді трохи більше, ніж того вимагають пристойності. Затишніше і простіше себе почуває в чоловічій компанії, серед жінок швидко скучнеет. Пряма і різка в судженнях та висловлюваннях. Ревнива.

За вдачею Ірини влюбливі. Однак вони завжди зберігають незалежність. Жінки з цим ім'ям практично ніколи не розчиняються в улюбленій людині, сім'ї, не підпорядковують своє життя тільки домівці. Придбання професії, а потім професійне зростання – для неї важливий і обов'язковий момент. І це, як правило, цінні працівники.

Ірина завжди знає, чого хоче. Заміжня Ірина легко завойовує авторитет не тільки у чоловіка і дітей, але й колег по роботі і сусідів. Не менш грунтовно підходить вона і до вибору чоловіка. Останній може не сумніватися в її відданості, але тільки за умови, що постійно даватиме відчувати їй її значність. Недооцінка чоловіком Ірини небезпечна – це може підштовхнути її до зради, хоча на розлучення вона навряд чи зважиться через любов до стабільності і спокою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...