Іон

Перекладається з староєврейського як – "терплячий".

Іон зберігає щиру прихильність до рідних, уважний і ніжний з матір'ю. Вибирає професію, пов'язану з мистецтвом: може стати актором, музикантом, музикознавцем, володіє природним даром педагога. Годинами може пояснювати дітям одне і те ж, дуже терплячий і витриманий. Не прагне зробити карколомну кар'єру, воліє просто займатися улюбленою справою. Може цілими днями безперервно пропадати на службі, робота у нього на першому місці в житті.

Одружившись, сім'ї приділяє набагато менше уваги. Тому його дружина повинна бути домашньою жінкою, доброю господинею, терплячою дружиною. Йон не прагне до матеріальних благ, і родині доведеться задовольнятися тим, що є. Вільний час Іон любить проводити на риболовлі, полюванні, в турпохід – і знову без сім'ї. Захоплюється колекціонуванням, може збирати спеціальну літературу в свою бібліотеку, багато грошей витрачає на книги.

В екстремальних ситуаціях йон не вміє зібратися: губиться, не знає, за що йому хапатися в першу чергу. Йому потрібна підтримка близьких, щоб подолати труднощі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...