Іоланта

Перекладається з латинської як – "фіалка".

Іоланта відчуває гостру потребу в необмежених контактах з оточуючими. У неї добре розвинена уява. Її наполегливості немає межі, вона, подібно танку, трощить все на своєму шляху, щоб досягти бажаної мети. Будь-яка затримка для Іоланти подібна відступу, а відступ – це поразка, і якщо її хтось підводить-спізнюється чи, не виконує чи обіцянки, – з тим вона намагається не мати більше ніяких ділових відносин; та вже зовсім біда тому, хто не поспіває за темпами Іоланти в серйозній справі. Вона повністю контролює себе, прагне до незалежності, схильна до різного роду авантюр. Працелюбна, талановита, досягає успіху завдяки своїй працездатності. У ній дивовижно поєднуються дружелюбність і чутливість, однак вона не кидається в обійми до першого зустрічного. Трапляється, буває збудливою і неврівноваженою, в її характері є схильність до нервових зривів. Іноді Іоланта опиняється в глухому куті перед проблемою, яка, на її погляд, абсолютно нерозв'язна. Але її незвичайно розвинена фантазія врівноважується не менш розвиненою інтуїцією, що дозволяє їй уникнути багатьох неприємностей.

Протягом недовгого часу її погляди, смаки і бажання можуть швидко змінитися. Іоланта чутлива, ревнива, тому не можна дозволяти їй замикатися в собі. Вона чарівна, приваблива, але її чарівні очі нічого не випустять з поля свого зору. Завдяки зовнішнім даним дівчина здатна схилити на свій бік будь-якого ворога. Іоланта, занадто розбірливо вибираючи собі приятелів, любить, щоб ініціатива належала їй, і всі повинні мати потребу в її суспільстві. Вона вихована в строгості, але їй здається, що вона може за своїм розсудом змінювати свої моральні принципи. Для Іоланти секс – це або все, або нічого: все – коли вона сильно любить, нічого – коли любові немає. Приймає у себе гостей Іоланта лише тих, хто їй імпонує.

"Липнева" Іоланта занадто збудлива і ранима, зайво вразлива, особливо коли справа стосується інтимних сторін її життя. У неї вроджене почуття любові до прекрасного. Вона не відкладає справи в довгий ящик. З жінками відносини складаються нелегко, відноситься вона до них без особливої приязні, більше дружить з чоловіками, вони її менше дратують. Іоланта норовлива і примхлива, що одночасно є її слабкістю і чарівністю. Поразка переносить як особиста образа, насилу прощає образи і ніколи не забуває про заподіяний зло.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...