Іоанна

Перекладається з староєврейського як – "дана богом".

Жінок із цим ім'ям відрізняє доброта, хоча вони вперті, кілька прямолінійні, часом задиристі – характер у них, треба сказати, такий, що приємним і легким його не назвеш.
І все-таки заради їх нескінченної доброти, що межує з жертовністю, цим жінкам можна багато що пробачити. Вони не чекають нагороди за свій альтруїзм, більш того, люблять доставляти людям приємне і дарувати маленькі радісні сюрпризи мало не тайком – просто така їхня внутрішня потреба; вони приносять людям добро так само природно і непомітно, як дихають. Але про це дивовижне якості Іоанни знають тільки дуже близькі люди. З боку ж вона справляє враження небалакучий, владної і навіть кілька сварливою особи (особливо жінки "зимові").

Вийшовши заміж, Іоанна найчастіше не працює, намагається стати зразковою дружиною, проте вести господарство не вміє, готувати не любить. У сімейному житті терпляча, свій норовливий вдачу, як уміє, стримує, однак зі свекрухою не ладнає. Перший шлюб її може не скластися, другий буде більш вдалим.

"Літня" Іоанна недовірлива, в її поведінці завжди є якась напруга, вона відчуває себе розкуто тільки з дуже близькими людьми.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...