Інтимний словник жінки: вивчаємо мову тіла

Інтимний словник жінки: вивчаємо мову тілаЗа допомогою спеціального секс-словника чоловіку не складе труднощів зрозуміти те, що його так сильно хвилює. Жіноче тіло набагато красномовніше, ніж це здається на перший погляд, потрібно просто вміти прочитувати певні сигнали, які вона посилає свідомо чи ні.

Прискорене дихання

Спокій завжди супроводжується нормальним дихальним ритмом. Коли дихання стає дуже частим, це вірна ознака швидкого досягнення оргазму, тому що внутрішні органи починають відчувати дефіцит кисню. Отже якщо чоловік чує часте дихання своєї партнерки – він на правильному шляху. Якщо після досягнення экстрасильного по зовнішніх ознаках оргазму жінка залишається спокійною, і чоловік не помічає частого серцебиття і дихання, це мотив сумніватися в його правдивості – швидше за все оргазм був частиною театралізованої вистави

Залученість в процес

Чоловік повинен звернути увагу на пальці ніг – якщо ті напружені, тим більше, коли дівчина міцно обвилася навколо нього, то, швидше за все, все правильно, і вона одержує задоволення від процесу.

Точно так, якщо під час сексу дівчина рухається назустріч чоловіку, активно працюючи стегнами, значить, вона одержує задоволення, тому що хороший статевий акт дуже часто обертається синхронізацією як рухів тіла так і оргазму. Якщо ж вона знову відповідає несмілими рухами, які швидше говорять про те, що "не дуже то і хотілося", значить, чоловіку слід змінити позицію або надати більше уваги не фрикціям, а ласкам.

Ручна робота

Секс – таке заняття, коли з одного боку потрібно розслабитися, а з іншою – тримати себе в руках, причому у прямому розумінні. Під час акту жінка може поводитися по-різному: її руки можуть бути як на партнері, так і на собі, і на спинці ліжка. Останні дві дії не повинні бентежити чоловіка, тому що, швидше за все, жінка таким чином зосереджується на кульмінаційному моменті, який ось-ось настане. Тому жінка зовсім необов’язково повинна пригорнутися до партнера, обвиваючи його руками, тому що їй може бути набагато легшим досягти піку насолоди в іншій позиції.

Рухи вагінальних м’язів

Піхва володіє достатньо могутньою стискаючою силою, особливо якщо жінка займається зміцненням м’язів. Якщо під час сексуального акту чоловік відчуває рух вагінальних м’язів, значить, жінка тримає ситуацію під контролем, тому що знає, що саме такі рухи принесуть їй могутній оргазм. Чоловік не повинен цього лякатися, а навпаки – радіти, що його партнерка піклується про те, щоб, врешті-решт, процес йшов у потрібному напрямку, і його робота не пропала дарма.

Потрібно вміти прочитувати інформацію, яку посилає тіло партнера і слідувати їй. Якщо це не зовсім виходить, і ви не впевнені в правильності вибраного курсу, тоді можна і прямо запитати – в цьому немає нічого страшного. Кожен з нас – це особа зі своїми смаками і вподобаннями. І щоб сексуальне життя партнерів було гармонійним, потрібно не мовчати і робити, а прислухатися, питати, експериментувати, пробувати щось нове, і тоді можливо, це щось виявиться тим самим, що таке необхідне вашому партнеру.

Як бути, якщо йому потрібен тільки секс?

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...