• Без категорії

Інтимні табу. Чому в ліжку не місце

Інтимні табуСексуальні стосунки – сфера трепетна: можна все зіпсувати лише одним необережним словом, не кажучи вже про вчинок. Чого ж, на думку сексологів, не слід робити під час сексу ніколи і ні за яких обставин?

Соромитися. Фахівці радять запам’ятати раз і назавжди: в сексі пристойно абсолютно все, якщо це приносить радість і задоволення обом партнерам. Так що не соромтеся виявляти ініціативу, не бійтеся направляти партнера в “потрібне русло” і частіше заглядайте в секс-шопи. Доведено американськими сексологами: жінки, які користуються вібраторами, частіше задоволені своїми сексуальними стосунками, а чоловіки, які користуються вібраторами під час сексу з жінками, – почуваються в ліжку набагато бадьоріше.

Говорити про свої недоліки. Все, що приводить жінок в жах, коли вони розглядають себе в дзеркалі, сприймається чоловіками зовсім в іншому ракурсі. Партнер не знатиме про ваш целюліт, ні про декілька зайвих кілограмів до тих пір, поки ви самі йому про це не скажете. Але якщо ви не хочете зіпсувати йому сексуальний “апетит”, просто розслабтеся. І отримуйте задоволення.

Згадувати колишніх. Навіть якщо ці спогади зовсім не втішні, все одно спальня – невідповідне для них місце. Сексуальні стосунки розпалюють інстинктивне бажання чоловіка бути єдиним самцем – переможцем.

Демонструвати невдоволення. Участь жінки в сексі чоловік завжди сприймає як добровільну. І якщо вона починає стражденно закочувати очі і морщити ніс, він відчуває себе обдуреним. Якщо ви йдете на сексуальний контакт, то вести себе слід максимально природно. А партнеру (якщо він робить щось не так) потрібно просто підказати, як краще.

Шукати точку G. Навколо точки G ось вже котрий рік киплять наукові суперечки. Ось нова теорія від французька дослідників: ніякої “чарівної” точки не існує, а є всього лише нижня, внутрішня частина клітора. Але як би там не було, цілеспрямовано шукати головну жіночу “кнопку” – заняття специфічне, ним повинні займатися фахівці. Жіночий клітор являє собою дивовижну, надзвичайно складну комбінацію нервових закінчень. Саме він і повинен цікавити, в першу чергу, чоловіків. Ті ж французькі сексологи доводять, що оргазм у жінки буває тільки кліторальним, а всі інші – лише його різновиди.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...