Інтимна епіляція

intymna-epilyaciyaІнтимна епіляція була поширена ще в стародавні часи. Так, в Стародавньому Єгипті до видалення рослинності в області бікіні вдавалися виключно з естетичних міркувань – ідеально гладке тіло в ті часи вважалося еталоном краси. Мешканки Азії, які не відзначаються великим волосяним покривом, намагалися видаляти навіть мізерну рослинність в області бікіні. Правда, в ті часи не було ні епілятора, ні косметичного воску, зате сьогодні існує багато методів для видалення волосся з інтимних місць, але багатьох жінок турбує два питання: який спосіб краще і як зробити інтимну епіляцію ефективно, швидко і безболісно?

Інтимна епіляція, делікатний підхід

Якщо ви вирішили видалити волосся, то перш за все, потрібно враховувати, що епіляція волосся інтимних місць, включаючи глибоке бікіні, повинна бути дуже делікатною і не викликати негативних наслідків (подразнень, алергій, врослого волосся), адже рослинність видаляється з найчутливіших і ніжних місць, і шкіру в цій зоні дуже легко травмувати. І, найголовніше, ефективність процедури повинна бути високою, щоб не довелося дуже часто вдаватися до неї. Тому видалення волосся в інтимних місцях вимагає дбайливого і серйозного підходу. Існує безліч методів видалення рослинності, розглянемо найпопулярніші процедури.

Інтимна епіляція вдома

Гоління дійсно найпростіший спосіб епіляції, але у нього є ряд недоліків. Лезо не видаляє волосся надовго, буквально наступного дня волосся відросте і стане більш грубішими. Мабуть, це відчуття знайоме багатьом дівчатам і жінкам. А разом з ним – проблема врослих волосків, порізів, подразнень і навіть маленьких гнійників. Щоб шкіра була більш-менш гладкою, потрібно голити волосся в зоні бікіні кожен день, що не дуже зручно і викличе нові подразнення ніжної зони.

Інтимна епіляція воском

epilyaciya-voskomЯкісно зробити епіляцію воском у домашніх умовах непросто, тому краще все ж звернутися до фахівців. Віск перед процедурою нагрівають і наносять на шкіру невеликим шпателем, зверху покривають спеціальним папером. Після повного застигання воску паперові смужки різко зривають разом з прилиплими волосками. Залишки воску віддаляються, а на шкіру наноситься заспокійливий засіб. Після процедури на протязі декількох днів слід носити білизну з натуральних тканин. Інтимна епіляція воском – досить болюча процедура, тому для чутливої зони бікіні застосовувати її наважаться лише найсміливіші.

Лазерна епіляція інтимних місць

laserna-epilyaciyaЛазерна інтимна епіляція вважається одним з найбільш ефективних способів боротьби з небажаним волоссям. До того ж, даний метод вирішує проблему врослого волосся, подразнень, і є менш болючим, ніж, наприклад,епілятор або віск. Якщо процедури будуть проводитися за допомогою сучасного діодного лазера і кваліфікованими фахівцями, то результат перевершить всі ваші очікування. Але треба розуміти, що жоден лазер не здатний знищити всю рослинність за один сеанс – потрібно пройти курс процедур. Промінь лазера розпізнає і знищує лише волоски, що знаходяться на момент сеансу в активній стадії росту. Сплячі волоски видаляються під час наступних процедур.

Догляд за шкірою в області бікіні після лазерної епіляції

  • Протягом 24 годин після процедури необхідно відмовитися від відвідування сауни і прийому гарячих ванн;
  • Протягом 24 годин після сеансу слід відмовитися від купання у відкритих водоймах і басейнах;
  • Протягом 7 днів рекомендується утриматися від відвідування солярію та прийняття сонячних ванн;
  • Бажано обробляти епільовану зону живильними кремами: “Пантенол”, “Біпантен”.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...