• Без категорії

Імунна система вагітної

042Що допоможе майбутній матері укріпити свій імунітет? Найприйнятніші і надійніші засоби – ті, які пропонує нам сама природа: вода, повітря, світло, рух.

Їх основний плюс у тому, що вони впливають на імунну систему зсередини, мобілізуючи її персональні ресурси, а не укріплюють їх штучно, як працюють препарати-імуномодулятори.

Вода. Контрастний душ, лікувальні ванни, ходьба по воді, гідромасаж. У першій половині вагітності майбутня мати може побалувати себе релаксуючими ваннами – наприклад, хвойними (50 міліграм хвойного екстракту на ванну). А гідромасаж дозволить прибрати м’язову напругу і стомленість, збільшити потік крові в дрібних судинах і діяльність імунної системи.

Повітря. Прогулянки – черговий важливий елемент в зміцненні імунітету. Майбутній мамі будуть корисні повітряні і сонячні ванни.

Рух. Прагніть більше пересуватися пішки, гуляйте, а якщо ваш доктор не проти – виконуйте просту зарядку, плавайте в басейні або ж займайтеся фітнесом для майбутніх матерів. Все це піднімає можливості організму краще і оперативніше відгукуватися на зовнішній «натиск».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...