Імунітет у дітей

Імунітет у дітейКоли в родині з’являється перша дитина, у мами виникає багато питань. Як годувати, як напувати, як одягати, що робити, якщо дитина захворіла. Якщо дитина хворіє 6-12 разів на рік вірусними інфекціями – чи нормально це? Або потрібно бити на сполох і бігти в аптеку за таблетками для поліпшення імунітету. Як не дивно, але педіатри всього світу дійшли висновку, що дитина, яка хворіє від шести до дванадцяти разів на рік-це нормальний, здоровий малюк з гарним імунітетом. Жодна мама не бажає такої кількості хвороб для свого малюка.

Кожній мамі треба знати, що чарівної таблетки для зміцнення імунітету не існує, більшість коштів для його зміцнення абсолютно безкоштовні – прогулянки, свіже повітря, правильний сон, водні процедури.

Наш імунітет залежить тільки від способу життя. У книгах та інтернеті ви знайдете безліч порад як зміцнити імунітет, уважно вивчіть їх і поступово впроваджуйте їх у своє життя. Пам’ятайте, що у «тепличних» дітей захворювання зустрічаються набагато частіше, ніж у брудних і босоногих. Не варто зациклюватися на стерильності приміщення і все з чим стикається дитина. Стерильність і чистота – різні речі. У своєму житті дитині доведеться зіткнутися з мільйонами мільярдів бактерій, алергенів, вірусів, протягів. І якщо в перші роки життя старанно оберігати дитину від зустрічі з ними – вроджений хороший імунітет зникне і до трьох років малюк перетворитися на «часто хворіючу дитину».

Імуностимулюючі засоби (такі як дитячий Анаферон), безсумнівно мають позитивний ефект, але прийом їх повинен бути регулярний. Прийом таких ліків буде просто необхідний перед тим, як дитина піде в дитячий колектив або якщо ви плануєте далеку поїздку або переліт. Почніть прийом за місяць до події. Через місяць прийом можна скоротити, приймати таблетки через день або один – два рази на тиждень. Не можна приймати такі засоби на постійній основі. Імунітет повинен підтримуватися внутрішніми силами організму.

Більшість дітей народжуються з нормальним імунітетом, важливо не зіпсувати його, а зміцнити з роками, і змусити працювати як годинник, захищаючи малюка.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...