• Без категорії

Імунітет дитини краще розвивається в селі

Імунітет дитини краще розвивається в селіЯкщо мати дитини під час вагітності буває на фермі і стикається з домашніми тваринами або хоча б з кішками, у її дитини рідше спостерігається атопічний дерматит, який так часто буває у маленьких дітей. Атопічний дерматит є достатньо хворобливим запальним захворюванням шкіри. Цю напасть знаходять у 20% дітей в індустріалізірованих країнах, і вона вважається однією з найпоширеніших дитячих хвороб.

Дослідники з університету Цюріха, Німеччини, порівнювали дані про 508 сімей, що жили на фермах з інформацією про 555 сімей з сільської місцевості Австрії, Фінляндії, Франції, Німеччини і Швейцарії, що не мають ферм. В результаті з’ясувалося, що діти, що живуть на фермі, рідше страждали від атопічного дерматиту. Окрім цього, учені знайшли два гени, пов’язані з пониженим ризиком розвитку цього захворювання в перші два роки життя.

Висновки дослідників підтримують теорію про те, що як гени, так і навколишнє середовище однаково важливі для розвитку імунної системи дитини. Попередні дослідження вже указували на зв’язок між мешканням вагітних жінок на тваринницьких фермах і меншою кількістю алергій у їх дітей.

А щоб дитині було у чому ходити в як у місті так і в селі, відвідайте інтернет магазин дитячого одягу, де ви зможете придбати якісні дитячі речі з натуральних тканин, які не викликають алегічних реакцій. Помірні ціни та якісьний сервіс залишать тільки приємні враження від магазину infant-shop.com.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...