Ігрові методи навчання дитини англійської мови

Ігрові методи навчання дитини англійської мови

Знання іноземної мови, в наші дні, одне з важливих складових хорошої освіти для дитини та її успішної кар’єри в майбутньому. Безсумнівно, найкраще знати кілька мов. Але, в будь-якому випадку, починати краще з англійської, як загальноприйнятої мови міжнародного спілкування.

Само собою, найбільш популярною методикою для дітей була і залишається гра. Вона дозволяє легко засвоювати складні предмети, не набридає. Існує безліч варіантів розвиваючих уроків для малюків, організованих у вигляді забавних занять. Ось деякі з них.

Перегляд мультфільмів і спеціальних відео

The English Channel “Baby TV”

Чудовий телевізійний канал для малюків англійською, який також можна дивитися і в інтернеті. Він розрахований на дітей різного віку. Головні герої говорять дуже простою мовою. Суть виразів інтуїтивно зрозуміла навіть у тому випадку, коли словниковий запас глядачів практично дорівнює нулю. Проте, безсумнівно, буде краще якщо ви станете переглядати передачу разом, щоб вчасно щось підказати, акцентувати увагу, записати кілька нових фраз в блокнот для подальшого відпрацювання.

Окрім “Baby TV” можна подивитися, для різноманітності, “Emma’s Theatre”, “Charlie and the numbers” тощо.

Youtube

Надає безмежне поле для діяльності. Пошукайте тут, наприклад, невеликі анімовані пісеньки іноземною мовою. Переведіть і співайте разом зі своєю дитиною.

Англійська з Хрюша і Степашкою

Більшості дорослих добре відома з дитинства чудова телепередача «На добраніч малюки». Її головні герої Степашка, Хрюша, Керкеша і Філя під керівництвом тітки Юлі розповідали дітям добрі історії перед сном. Тепер вони перекваліфікувалися і в простій доступній формі пояснюють малюкам ази граматики англійської мови.

Мультфільми

Незалежно від віку дитини, краще починати з найбільш простих мультиків для найменших глядачів. В іншому випадку крихітка просто не зрозуміє, про що говорять герої. І англійська мова стане для нього звичайним шумовим фоном. Ми можемо порекомендувати серії Pippi Longstocking, Muzzy, Peppa Pig і будь-які інші на ваш смак і розсуд.

Відео уроки Magic English

Ця розробка заслуговує особливої ​​уваги. Тут в захоплюючій красивій формі даються уроки, що базуються на сюжетах Диснеївських історій з англійськими субтитрами.

Flash cards або картки Домана

Принцип роботи полягає у створенні та вивченні карток, на яких зображені різноманітні явища і предмети. Виготовляти їх краще разом з дитиною. Пам’ятайте, що підписи до карток краще робити з шматочком контексту. Розвісьте ці картинки по всій квартирі. І починайте вивчати.

Англійські казки і діалоги

Якщо ви почнете розмовляти з малюком вдома, то швидко помітите, що в побуті рідко використовується дуже великий набір слів. Щоб розширити словниковий запас, придумуйте з дитиною невеликі історії англійською. Намагайтеся в кожний новій розповіді вводити два – три нових слова. І повторюйте придумане по кілька разів.

Настільні ігри

Ви граєте з дитиною в лото, «бродилки» або щось подібне? Якщо так, то спробуйте під час таких ігор перейти на англійську мову.

Використовуйте все, що є під рукою

Звертайте увагу на цікаві фрази героїв з мультиків, реклами, написи на коробках з іграшками.

Книжки

У магазинах можна придбати безліч найрізноманітніших книг англійською мовою. Постарайтеся утриматися від бажання накупити їх відразу і багато. Краще виберіть одну – дві і детально їх розберіть. Непогані книжки для початку – “The Snow Queen”, “The Brave Little Airplane”, “Balloon Fish” та ін.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...