Ігри на новий 2015 для дітей і дорослих

2015 рік козиМи зробили добірку цікавих і веселих новорічних конкурсів для дітей і дорослих, які допоможуть вам запам’ятати новорічну ніч 2015! В цьому нам допоміг сайт https://www.i-want-to.org/event/.

Виберіть Діда Мороза і Снігуроньку

У капсули «Кіндер-сюрпризів» сховайте записочки, серед яких одна буде з написом «Дід Мороз», інша – «Снігуронька». Якщо вдома немає стільки «кіндерів», складіть звичайні паперові згорточки в мішечок, і нехай своє «щастя» відчувають всі учасники застілля!

Папірці можуть бути порожніми, але краще всім гостям роздати новорічні ролі: Сніжинка, Бабуся Зима, Снігова Королева, Сніговик і так далі. Якщо Дідові Морозу 2 роки, а Снігуроньці – 55, у вас все вийшло, як потрібно! Оголошуйте перший новорічний танок для везунчиків, не забудьте надіти на них необхідні атрибути і сфотографувати біля новорічної ялинки!

Зобразіть символ Нового року

У 2015 році це буде Коза (Вівця). Всім бажаючим пропонуємо зобразити цю тварину. Можна просто оголосити конкурсне мекання кози, адже зобразити козу інакше досить складно. Переможцю даруємо невелике відерце для молока або невеликий дзвіночок на шию.

Новорічні передбачення

Всім цікаво знати, що їх буде чекати в новому році. І діти – не виняток. Тому новорічна гра для дітей «Новорічні передбачення» – відмінний привід і зайняти молодших гостей, і зробити їм приємне побажання в святкову ніч.

Складіть в капелюх папірці з іменами всіх присутніх, придумайте питання-побажання і виберіть ведучого, який допомагатиме витягати папірець з адресатом привітання. Можна після кожного питання змінювати «руку» – кожен присутній по черзі може тягнути ім’я на папірці, тим самим приєднуючись до побажання. А питання можуть бути наступними:

 • Хто в новому році буде краще всіх вчитися?
 • Хто зробить велике відкриття?
 • Хто знайде скарб?
 • Хто виграє лотерею?
 • Хто отримає більше всіх подарунків?
 • У кого в новому році буде найбільше хороших новин?
 • Хто буде багато подорожувати?
 • Кого чекає найбільший сюрприз в 2015 році?
 • У кого будуть найбільші успіхи на роботі (в школі)?
 • Хто стане кращим спортсменом в новому році?
 • Хто буде найздоровішим?
 • Хто стане знаменитим?
 • У кого збудеться найбільша мрія?

Що ж у чорному ящику?

Чому б у новорічну ніч не стати чарівником або … екстрасенсом? Адже всі так люблять чудеса і все незвичайне – особливо актуально це в новорічну ніч.

Нехай ведучий поставить на стілець в центрі кімнати коробку з-під взуття, обклеєну кольоровий або чорним папером, і запропонує вгадати, що там лежить. При цьому ведучому для більшої переконливості можна ходити біля коробки і робити чарівні помахи руками. А якщо батькам буде не лінь підготуватися до новорічних ігор дітей заздалегідь, то для цього конкурсу в самий раз була б чарівна паличка і мантія чарівника-екстрасенса. А щоб гості та учасники переконалися, що тут немає ніякого обману, а лише чиста магія, нехай ведучий дозволить і їм підійти до коробки, зробити рухи руками, копіюючи магів і ведучого. Можливо, це допоможе їм вгадати, що ж там!

Ну що, пора вгадувати? Порада ведучому: приймати варто по одному варіанту відповіді від кожного присутнього – так простіше знайти переможця. Діти, природно, припускають наявність іграшок, дорослі – все що завгодно. Тому в коробку можна покласти дійсно цінну річ, яка підійде будь-кому (чашку з символом року, наприклад), іграшку або дитячу книжку. А можна повеселитися і покласти хлопавку, з якої вилітають 100-доларові несправжні банкноти. Чому б не розважитися?

Головне, щоб кожен отримав винагороду за свою працю. На дворі ж Новий рік!

Бій курантів

Поділіть всіх гостей – дітей і дорослих – на 2 команди. Вручіть кожній команді прикраси для ялинки і прищіпки. Але всі іграшки, сніжинки та гірлянди потрібно розвісити на … одному з учасників команди – нехай він сяє, як новорічна ялинка! До речі, в зубах теж можна тримати гірлянду.

Щоб було веселіше – увімкніть запис з боєм курантів! У кого за 1 хвилину, поки йде запис, вийде найсмішніша ялинка, перемагає.

Ігри на Новий рік для дорослих

Новорічна пошта

Цей новорічний конкурс і приємна розвага, і хороша можливість привітати один одного з наступаючим 2015 роком! Кожен отримує сніжинку, на якій написаний номер. У приміщенні, де буде проходити святкування, потрібно заздалегідь встановити коробку, в яку можна опускати записки з привітаннями. Кожне – для певного номера, який присвоєно гостю заздалегідь на самому початку новорічного свята. Раз на півгодини-годину ведучий вечора або спеціально вибраний «листоноша» розносить поздоровлення і вручає їх адресатам. У фіналі свята можна визначити переможця – найпопулярнішого адресата і нагородити його заздалегідь підготовленою медаллю або невеликим новорічним сувеніром.

Смішні подаруночки

Кожному учаснику роздайте по 2 листочка. На одному напишіть назву подарунка. Подарунки можна вписувати будь-які: дорогий подарунок для коханого, солодкий подарунок, подарунок-мрія, наприклад. На другому аркуші пишіть те, щоб ви хотіли б зробити з подарунком. Наприклад: на 1 аркуші – цукерки, на 2 – з’їм.

Всі листи під номером один перемішайте і складіть в пакет. В іншій кульок складіть всі листочки під номером 2 і теж перемішайте: нехай учасники по черзі дістають з пакетів по записці – одну з назвою та одну з дією. Не забудьте зачитати поєднання вголос! А перемагає найсмішніше бажання та його виконання.

Новорічний подарунок під … рахунок

Дід Мороз кладе на стілець подарунок, а навколо стає 2-3 гравця. Завдання учасників взяти подарунок в той момент, коли Дід Мороз виголосить цифру 3. Але Дід Мороз хитрий і рахує «1,2, 33» або «1,2, 300» …

 

Новорічні конкурси для дітей і дорослих – це маса позитивних емоцій. Головне – не пропустіть за веселощами бій курантів і загадайте бажання!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...