Іграшки з білим шумом для немовлят – спокійний і міцний сон дитини і батьків!


Іграшки з білим шумом не так давно з’явилися в асортименті спеціалізованих магазинів, але відразу ж стали справжньою сенсацією! Дивна властивість цих іграшок допомагати діткам засипати швидше і міцніше, зробило їх буквально легендою серед батьків всього світу. А як інакше, якщо безсонні ночі залишилися в минулому, а разом з ними і багатогодинні заколисування, і неможливість мами відійти від немовляти навіть на хвилинку. Чари – не інакше!

У чому секрет іграшки з білим шумом?

Насправді, зрозуміло, ніякого чаклунства немає. Хоча, щасливим батькам, вже випробував іграшку в дії, її ефективність дійсно здається чудовою. Але все набагато прозаїчніше – секрет іграшок для сну криється в їх механізмі, прекрасно імітує різні білі шуми. До таких шумів відносять: звук дощу, водоспаду, морського прибою. А також найкраще знайомий дитині білий шум – звуки, які він чув ще в утробі – стук серця мами, роботу її організму (шум легких при диханні, руху крові по судинах і т.д.).

Білийшум заспокійливо діє на психіку людини. Недарма фахівці рекомендують молодим батькам «Не делікатничати» надмірно з новонародженим, оточуючи його максимально можливою ​​тишею – мовляв, так дитина краще виспиться. Навпаки, малюк звик за 9 місяців до білого шуму маминого тіла і в такому випадку тиша діє як подразник – все не так як раніше, щось змінилося, і це привід для занепокоєння. Безумовно, ніхто не говорить, що поруч з крихіткою потрібно співати і танцювати – це, звичайно, перебір.

Білий шум розслабляє малюка, заспокоює його, допомагає зняти стрес (наприклад, від розставання з мамою) і навіть знижує прояви кольок (ми ж пам’ятаємо, що коліки посилюються в психологічно не комфортній обстановці). Як результат, дитина засинає швидше, без тривалого заколисування, спить міцніше і довше. І це не може не позначитися на якості життя всієї родини в цілому. Адже якщо малюк спить спокійно – висипаються і його рідні!

Загалом, в будинку, де підростає дитина, іграшка з білим шумом – річ буквально незамінна. І звідси закономірно виникає питання практичних батьків: у дитинстві дитина пробуде недовго, і що далі, іграшка виявиться марною? Аж ніяк! Малюку в старшому віці іграшку можна класти в ліжечко, і тоді вона почне виконувати функцію асоціації на сон. Тобто стане тим атрибутом, який на підсвідомому рівні буде діяти на дитину заспокійливо. Кладемо іграшку в ліжечко – пора укладатися і дитині. Прокинувся серед ночі – улюблена іграшка поруч, все добре, можна спокійно спати далі. Така асоціація корисно впливає на дитячу психіку, створює безпечні та комфортні умови для відпочинку. Але і кнопку виключення білого шуму ніхто не скасовує.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...