Ігор

Походить від скандинавського слова "вар", перекладається як – "воїнство, сила".

"Осінні" Игори розкривають свій талант після тридцяти років. Вони горді і досягають всього своєю власною працею. Не люблять необов'язкових людей, хоча самі аж ніяк не зразок обов'язковості.

Игори ревниві до самозабуття, в шлюбі завжди прагнуть бути лідерами і вимагають від дружини, щоб та все робила так, як вважають вони. Чоловіки, що носять це ім'я, немов виткані з протиріч: вони вперті, але в той же час легко пристосовуються до обставин, швидко сходяться з людьми й так само швидко розлучаються, розважливий у справах і вчинках, можуть і пофантазувати. Легкі на підйом. За професією Игори інженери і токарі, юристи і актори, водії і журналісти, педагоги і музиканти.

Ім'я походить від древнескандинавского Інгвар. "Інгві" означає "бог родючості", а "Варрі" – "обачний", "дбайливий". Опікуном імені є святий страстотерпец великий князь Ігор Чернігівський. Князь Ігор брав участь в усобиці, яка почалася після смерті князя Мстислава Великого. Кияни не любили Ольговичів і закликали на допомогу Мономаховичів. Князь Ігор був розбитий і змушений рятуватися втечею. Він вирішив прийняти постриг. Чернече життя Ігор вів в Києві, але одного разу був убитий натовпом; його тіло протягли по вулицях на потіху черні. Літописи говорять про чудеса, які відбувалися на місці його поховання.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...