Ігнатій (Гнат)

Походить від латинського слова "ігнатус", перекладається як – "незнаний".

Гнат норовливий. Це здібна людина і проявляє свої здібності у всіх областях. Але працювати з натхненням не буде – тільки "від дзвінка до дзвінка", а якщо можливо, спробує звалити свою роботу на інших. Удома розводить різних рибок, папужок, хом'ячків, черепах, але деколи непрочь їх вигідно продати. Любить читати історичні романи. Від дітей вимагає беззаперечного підпорядкування, може і отшлепать неслухняного дитини.

Засліплений пристрастю, Гнат цілком здатний удатися до насильства, а в стані ревнощів поводиться круто, не зважаючи на обставини. Бурхливий темперамент і емоційність періодично переміняються замкнутістю і похмурістю, і тоді він годинами може бурчати по нікчемному приводу: наприклад, через непрішітой гудзики. Він влюбливий, але бурхливо спалахує почуття швидко гасне і гору бере розсудливість. До розлучення, у всякому разі, доходить украй рідко, оскільки Гнат не любить кардинальних змін у своєму житті. Будучи лідером в сім'ї, нетерпимо ставиться до будь-яких спроб позбавити його цієї ролі. Разом з тим він не бачить нічого поганого в тому, щоб приготувати собі сніданок або погладити сорочку. П'є помірно. Любитель щільно поїсти. За його хорошим ставленням до батьків дружини часто криються корисливі міркування.

Це ім'я перекладається з латині як "вогненний", а за іншою версією – "ненароджений". Воно давалося дитині, щоб уберегти його від злих духів, так як робило народження малюка непомітним для темних сил. Ігнатій повною мірою наділений рисами лідера і зазвичай говорить нечасто, але вагомо. Він здатний самостійно побудувати своє життя, високо піднятися службовими сходами і повести за собою людей. Але йому не слід ставитися до всіх сторін життя з однаковою серйозністю, інакше він ризикує уславитися похмурим. Гнату треба пам'ятати про те, що до життя потрібно ставитися з гумором. Святим заступником носіїв цього імені вважається Ігнатій Константинопольський, патріарх.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...