Ідеальна коханка

ідеальна коханка

Чому одні жінки готові заради коханого на все, але незважаючи на це, чоловік іде до іншої? Звичайно, можна все життя нарікати на свою невдалу долю і жаліти себе, а можна піти іншим шляхом: стати ідеальною коханкою.

Дійсно, зі сторони може здатися, що деяким жінкам не треба докладати ніяких зусиль, щоб затягнути чоловіка в ліжко, а головне, зробити так, щоб йому не хотілося з нього вставати. Але це не зовсім так. Звичайно, існує і високий рівень сексуальності, і магічний магнетизм, але навіть найсексапільніші жінки трудяться над тим, щоб подобатися чоловікам. Вони доглядають за собою, намагаються завжди добре виглядати, ведуть себе відповідним чином … Але повір, кожна жінка може стати ідеальною коханкою, якщо буде дотримуватися цих простих правил:

1. Знати, чого хоче твій партнер

Сьогодні він хоче жорстокого сексу, завтра – ніжності і ласки. Але чоловіки не звикли говорити про такі бажання, вони сподіваються, що жінки самі здогадаються про це самі. Якщо ні – буде, як буде.

Навчися відчувати свого чоловіка. Якщо його очі горять, серце швидко б’ється і він горить від бажання швидше зайнятися з тобою сексом, підіграти йому. Якщо ж ти бачиш, що він втомився, візьми ініціативу в свої руки.

2. Не приховувати своїх емоцій

Багато жінок не можуть до кінця розслабитися в ліжку навіть зі своїм коханим чоловіком. Відкинь дурні комплекси і будь в ліжку сама собою. Хочеться кричати – кричи, хочеться цілувати – цілуй, хочеться прошепотіти щось непристойне – зроби це. Твої щирі емоції – найкращий подарунок для чоловіка.

3. Любити секс

Ще одна помилка деяких жінок – вони погоджуються на секс без особливого бажання, ніби це заняття не приносить їм задоволення. Вони ніби віддають себе в жертву ненаситному самця. Це абсолютно неправильний підхід! Ти ж любиш секс? У цьому немає нічого ганебного. Не соромся показувати свої бажання. Також можеш прочитати статтю «Коли секс не в радість»

4. Експериментувати

Еротична білизна, секс-іграшки – все це придумано не даремно. Пропонуй коханому спробувати щось нове в сексі. Міняйте місця і пози, використовуйте сексу-іграшки, грайте в еротичні ігри. Тренуй свої інтимні м’язи, читай книги про секс. Все це допоможе зробити твою сексуальне життя яскравим та незвичайним.

5. Полюбити себе

І можливо, це найважливіше правило. Полюби себе раз і назавжди, і ні за яких обставин не сумнівайся у своїй привабливості. Жінки, які люблять і цінують себе, дивним чином притягають до себе чоловіків.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...