ІДЕАЛЬНА ШКІРА ЗА 10 ХВИЛИН БЕЗ БОЛЮ І УКОЛІВ

Холодна плазма – цю процедуру вам точно варто спробувати перед Новим роком.

Холодна плазма стала гідною альтернативою курсам пілінгу та лазерного шліфування. Результати після її застосування порівнюють навіть з ефектом повноцінної пластичної хірургії. Але мова йде зовсім не про ту плазму, яку косметологи отримують з крові. Це інший вид – іонізований газ.

Безпека і зручність

Якщо ви боїтеся болю і ніяк не наважуєтеся на ін’єкції, не кажучи вже про більш радикальні методи, то ця процедура точно для вас. Вплив холодної плазми повністю безболісний для людини. Обробку шкіри проводять на спеціальному апараті, який не залишає ніяких слідів. Сеанс триває від 2 до 10 хвилин.

Приголомшливий ефект

Звучить, як хороша казка? Давайте розберемо по пунктах, чого саме варто чекати від такого роду процедури:

  1. Омолодження шкіри і підтяжка овалу обличчя. Розгладження зморшок і зволоження шкіри – головна специфіка холодної плазми. Результат ви побачите вже після першої процедури, яка триватиме близько 30 хвилин.
  2. Активація вироблення колагену і еластину. Звичайно, одним сеансом ви можете не обійтися, але щоб підтягнути шкіру після схуднення або вагітності, потрібно максимум 3 процедури.
  3. Лікування акне і розацеа. Холодна плазма здатна впоратися з будь-якою проблемною шкірою. Навіть включаючи випадки, коли ситуація запущена неправильним лікуванням або, навпаки, відсутністю спроб привести її в порядок. Курс боротьби з акне в середньому триває від 5 до 10 процедур.
  4. Усунення косметичних дефектів шкіри (рубці, постакне). Зазвичай ці проблеми вирішуються лазером або пілінгом. Чудово, що зараз можна залишити позаду неприємні відчуття і тривалі муки з лущенням шкіри, які не можна нічим закрити.

Протипоказання

Холодна плазма має досить скромний ряд обмежень, але вони все-таки є. Під заборону потрапляють:

  • онкологічні захворювання;
  • епілепсія;
  • хворі з кардіостимуляторами.

Делікатне питання

Якщо ви встигли накрутити собі думки про величезну вартість такої процедури, то відкиньте їх. Звичайно, вас вразив неймовірний список можливостей холодної плазми, але насправді – це один з найдоступніших методів омолодження.

Ви платите за розгладження обридлих зморшок, а бонусом отримуєте видалення пігментації і постакне. Для порівняння можете порахувати вартість ін’єкцій, лазерного шліфування і курсу пілінгів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...